“جا برای رأی گیری جدید”: اوباما دموکرات ها را سرزنش می کند که سخنرانی طولانی تری در کنگره به اوکازیو-کورتز ندارند


باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، حزب دموکرات را به دلیل عدم فرصت کافی در اختیار الكساندیا اوكاسیو كورتس نماینده نیویورك برای سخنرانی در DNC در مصاحبه ای كه روز سه شنبه ارسال شد ، مجازات كرد.

“یک نکته در مورد حزب دموکرات خواهم گفت این است که تشویق جوانان واقعاً مهم است. اوباما در اسنپ چت به موفقیت آمریکا گفت: “ما مدت طولانی به همان افراد پایبند بوده ایم و جای صداهای جدید را نمی دهیم.”

“این واقعیت که AOC فقط به چه چیزی رسیده است؟ سه دقیقه یا پنج دقیقه؟ وی ادامه داد: “هنگامی که او با طیف گسترده ای از جوانان که به صحبت های او علاقه مند هستند صحبت می کند ، حتی اگر آنها با هر آنچه او می گوید موافق نیستند.” “خون جدید همیشه خوب است. و من این را مانند کسی می گویم که قبلاً پسر جوان و براق و جالبی بود. اما حالا او جوندگان پیر موی خاکستری است. “

نگاه میکنم:

https://www.youtube.com/watch؟v=Yj-eNGfeG0o

رئیس جمهور پیشین نیز به سوسیالیسم در حزب خود روی آورد و طرفداران را به “برچسب ها و ایدئولوژی” فراخواند.

وی گفت: “سوسیالیسم هنوز برای بسیاری از افراد اصطلاح شلوغ است.” “یک بار دیگر ، به جای اینکه در مورد برچسب ها و ایدئولوژی صحبت کنیم ، باید روی انجام برخی کارها تمرکز کنیم. جو بایدن و برنی سندرز موافقت می کنند که حداقل دستمزد را افزایش دهند. هیچ کس به آداب و معاشرت اهمیت نمی دهد ، آنها اهمیت می دهند که این چیزی است که هم برای افراد خیلی جوان و هم برای افراد پیر بسیار مهم است. “

حتما بخوانید:
تأیید واقعیت: جوی رید از MSNBC ادعا می کند Moderna و Pfizer "در عملیات Warp Speed ​​دخیل نیستند"

اوباما شباهت های بین رئیس جمهور منتخب جو بایدن و اوکاسیو-کورتس راجع به تغییرات آب و هوایی است. (مرتبط: اوباما با تعریف پلیس مخالف است)

به گفته واشنگتن اگزمینر ، دموکرات در مصاحبه حاضر شد تا درباره کتاب جدید خود ، سرزمین موعود ، که در طی یک روز از انتشار اولیه آن حدود 900000 نسخه فروش کرده است ، بحث کند.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید