جان برنان ، مدیر سابق سیا ، هیچ مشکلی با کاوشگر دورهام که تا سال 2021 ادامه دارد ، ندارد.


جان برنان ، مدیر سابق سیا ، به فاکس نیوز یکشنبه گفت که “هیچ مشکلی وجود ندارد” با دادستان ایالات متحده ، جان دورهام ، که تحقیقات خود را در سال 2021 انجام می دهد ، و دولت ریاست جمهوری دیگر.

دادستان کل ویلیام بار ، دورهام را در ماه اکتبر به عنوان مشاور ویژه وزارت دادگستری منصوب کرد که به وی این امکان را می دهد تا تحقیقات در مورد تحقیقات ترامپ و روسیه را ادامه دهد ، مگر اینکه مستقیماً توسط دادستان کل بعدی اخراج شود.

برنان در پاسخ به سوال کریس والاس ، مجری فاکس نیوز ، چه احساسی نسبت به این اقدام داشت ، گفت که اطمینان دارد دورهام می تواند مسئولیت های خود را “بدون هیچ گونه تأثیر سیاسی” انجام دهد.

نگاه میکنم:

وی گفت: “من فکر می کنم این خوب است ، من مشکلی با این موضوع ندارم.” “من معتقدم که جان دورهام وظایف خود را ماهرانه انجام خواهد داد و امیدوارم نه با هر نوع نفوذ سیاسی.”

برنان به یاد آورد که هشت ساعت با دورهام و تیمش نشسته بود و به س questionsالات پاسخ می داد.

“بنابراین ، با نگاهی به گذشته 2016 ، آیا در برنامه های FISA و موارد دیگر خطایی رخ داده است؟” برنان با لفظی پرسید. “بله ، بدیهی است که وجود داشته است ، اما این بدان معنا نیست که قصد جنایتکارانه و جاسوسی برای تبلیغات انتخاباتی دونالد ترامپ وجود نداشته است.” (مرتبط: رئیس اینتل از جان دورام می خواهد كه گزارش موقت را برای دفاع از تحقیقات منتشر كند)

حتما بخوانید:
چگونه باند ماشین را به گوشی وصل کنیم؟

مدیر سابق CIA ، که اغلب از رئیس جمهور دونالد ترامپ انتقاد می کند ، ادعا می کند که “بسیاری از فعالیت ها” در دوران انتقال ترامپ وجود داشته است که وی “بسیار غیراصولی ، غیراخلاقی” می دانست.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید