جان اوسوف ، در صورت توصیه CDC ، از خاموش کردن COVID دیگر ابراز حمایت می کند


جان اسف ، نامزد دموکرات جورجیا ، صبح روز یکشنبه در مورد وضعیت اتحادیه به CNN گفت که اگر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) به او توصیه کنند که با ادامه هجوم ویروس کرونا مبارزه کند ، او از تعلیق دیگر حمایت خواهد کرد.

COVID-19 در ماه نوامبر در ایالات متحده و اروپا رشد کرد ، در حالی که ایالات متحده در برخی از روزها بیش از 200000 مورد و بیش از 2000 مرگ داشته است. در حالی که این جهش برخی مقامات دولتی را به تحمیل محاصره واداشت ، برایان کمپ ، فرماندار جمهوری جورجیا ، از اولین کسانی بود که محدودیت های اولیه بهار را در ایالت خود آزاد کرد و تاکنون درخواست های جدید را رد کرده است.

مهمان ارشد برنامه دانا باش گفت: “کارگروه ویروس کرونا ویروس کاخ سفید گفته است که جورجیا ، کشور شما ، در مراحل اولیه بهبودی کامل است و این زمان برای افزایش شدید کاهش تخلفات است.” “بنابراین ، آیا شما از محدودیت های شدیدتر مانند تعطیلی موقت رستوران ها و مشاغل در گرجستان حمایت می کنید؟”

نگاه میکنم:

اسوف گفت: “من فکر می کنم ما باید از متخصصان بهداشت عمومی مانند CDC که در گرجستان مستقر است پیروی کنیم.” “و اگر این اجماع جامعه بهداشت عمومی است ، ما باید این توصیه را بسیار جدی بگیریم.”

نامزد سنای ایالات متحده در جورجیا ، که در تاریخ 5 ژانویه در برابر سناتور جمهوری خواه دیوید پوردو شرکت می کند ، اصرار داشت که اپیدمیولوژیست ها “صلاحیت مشاوره در مورد روش های مناسب تخفیف را دارند”.

حتما بخوانید:
استقراض دولت از صندوق توسعه ملی صفر شد/ 50 هزار میلیارد از محل اصل و سود اوراق قرضه دولتی گذشته بازپرداخت شد.

وی ادامه داد: “و مشکلی که ما در طول سال داشته ایم این است که سیاستمداران توصیه های بهداشت عمومی را سرکوب و نادیده می گیرند.” “وقت آن رسیده است که به متخصصان اعتماد کنید ، و در مورد یک بحران بهداشت عمومی به سخنان متخصصان بهداشت عمومی گوش فرا دهید.”

“بنابراین اگر آنها می گفتند شما موقتاً کار را خاموش می کنید ، آیا همه طرفدار آن هستید؟” باش پرسید. (مرتبط با: “Why Dems Hate Rock’n’Roll؟”: Ted Cruz Van Van Morrison، Eric Clapton Single Anti-Lockdown)

اوسوف گفت: “اگر CDC و رهبري آن نشانه شديدي براي نياز به اين نوع اقدامات مقايسه كننده قويتر براي نجات جان انسانها و محدود كردن شيوع ويروس نشان دهند ، خطا براي سياسيون اين است كه اين توصيه را ناديده بگيرند.” “بیش از 2000 آمریکایی وجود دارد که هر روز می میرند. توزیع خارج از کنترل است. و مسئله این است که ما از متخصصان بهداشت عمومی غافل شده ایم. بنابراین من به آنها گوش خواهم داد ، نه مشاوران سیاسی ، مصاحبه کنندگان یا افرادی که به عنوان مخالف من از منافع مالی خود مراقبت می کنند. “


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید