جارد پولیس ، فرماندار کلرادو ، آزمایش COVID-19 مثبت است


جارد پولیس ، فرماندار دموکرات کلرادو و شریک زندگی وی آزمایش COVID-19 مثبت بوده و می گویند به انزوای خود در خانه ادامه خواهند داد.

این دو نفر می گویند از شنبه شب تاکنون علائمی را تجربه نکرده اند اما همچنان تحت نظر خواهند بود. در بیانیه ای ، پولیس از کلرادوها خواست تا پروتکل CDC را اجرا کنند و از تعامل عمومی پرهیز کنند. پولیس می گوید که او به کار خود ادامه خواهد داد ، اما این کار را از خانه انجام خواهد داد. (مرتبط: شهردار دنور گفت 30 دقیقه قبل از سوار شدن به هواپیما برای ملاقات با خانواده “از سفر خودداری کنید”)

– مارلون [Reis] پولیس در بیانیه ای گفت: “تاكنون ، من احساس خوبی دارم و روحیه خوبی دارم.” “هیچ فرد یا خانواده ای در برابر این ویروس مصون نیست. من از هر کلورادو می خواهم که مراقب باشد ، تعاملات عمومی را محدود کند ، در ملا public عام ماسک بزند ، با فاصله یک متر بایستد و دستهایش را مرتب بشویید. “

جارد پولیس ، فرماندار کلرادو ، آزمون COVID-19 را در یک سایت آزمایشی جدید در شهرستان آدامز در دنیای آب در 10 آگوست سال 2020 در هیلز فدرال ، کلرادو دریافت کرد. (عکس: RJ Sangosti / MediaNews Group / دنور پست از طریق گتی ایماژ)

ده ها سیاستمدار در ایالات متحده برای COVID-19 آزمایش شده اند. حداقل 28 عضو فعلی مجلس وجود دارد ، 19 جمهوری خواه و 9 دموکرات که عملکرد خوبی داشته اند ، مطابق با به چاد پرگرام خبرنگار کنگره فاکس نیوز. علاوه بر این ، حداقل یک عضو ورودی وجود دارد که آزمون را قبول می کند. (مرتبط: فرماندار کلرادو برای حریف اصلی ایلهان عمر پول می فرستد)

حتما بخوانید:
آیا صادرات بریکت ممنوع است؟

اوایل ماه نوامبر ، فرماندار دموکرات نوادا ، استیو سیسولاک آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد. رالف نورثوم فرماندار دموکرات ویرجینیا و همسرش در ماه سپتامبر مثبت بودند. مایک پارسون ، فرماندار جمهوری خواه میسوری و همسرش نیز در ماه سپتامبر مثبت بودند.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید