تیم بایدن گزارش NYT را پایین آورده و ادعا می کند از دموکرات ها می خواهد انگیزه قیمت ویروس کرونا را کاهش دهند


تیم رئیس جمهور منتخب جو بایدن گزارشی در نیویورک تایمز مبنی بر اینکه از رهبران دموکرات خواسته است قیمت بسته دیگری از انگیزه های ویروس کرونا را کاهش دهند را تکذیب کرد.

سخنگوی بایدن گفت: “این اشتباه است.” اندروز بیتس در بیانیه ای صبح دوشنبه گفت. “رئیس جمهور منتخب به طور کامل از رئیس مجلس و رهبر در مذاکرات پشتیبانی می کند.”

در این گزارش که در روز یکشنبه منتشر شد ، گفته شد تیم بایدن در حال فشار به دموکرات ها در کنگره است تا با جمهوری خواهان سنا معامله ای انجام دهند ، حتی اگر این امر به معنای دریافت بسته کمکی نسبت به دموکرات های مورد نظر اولیه باشد ، به نقل از منابع آگاه مذاکرات (مرتبط: بایدن برای اولین بار از زمان انتخابات با Pelosi ، Sumer ملاقات می کند)

ویلمینگتن ، دلاور – 19 نوامبر: جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده پس از نشست مجازی با کمیته اجرایی انجمن حاکمیت ملی در تئاتر کوئین در 19 نوامبر سال 2020 در ویلمینگتون ، دلاور ، با رسانه ها صحبت می کند. (عکس: جو رادل / گتی ایماژ)

این مقاله همچنین ادعا می کند که بایدن چندین گزینه مختلف را برای تحویل بخش جدید تسکین ویروس کرونا به آمریکایی ها در نظر گرفته است ، از جمله نوشتن آن به طور مستقیم در پیشنهاد بودجه کامل خود و برنامه های تمدید شده توسط دولت ترامپ از طریق قوه مجریه.

بایدن روز جمعه با نانسی پلوسی رئیس پارلمان و چاك شومر رهبر اقلیت سنا در دلاور ملاقات كرد تا علاوه بر روند انتقال فعلی ، در مورد این بسته بحث كند.

حتما بخوانید:
اکسیژن مایع - خرید و فروش مخزن اکسیژن مایع بیمارستانی و صنعتی

سخنگوی تیم انتقالی ، جن پسکی روز جمعه قبل از جلسه گفت: “برای کمک به خانواده ها برای کمک به مشاغل کوچک ، نیاز به کمک و مساعدت اضطراری است.” “دیگر جایی برای تأخیر وجود ندارد و ما باید هرچه سریعتر به جلو حرکت کنیم.”

میچ مک کانل ، اکثریت مجلس سنا ، نیز خواستار بسته محرک سازش دیگری شد ، اما قیمت بیش از 2 تریلیون دلار مطالبه شده توسط Pelosi و Sumer را رد کرد.

وی در بیانیه اخیر سنا گفت: “ما می خواهیم در همه زمینه هایی كه سازش ممكن است به توافق برسیم ، صدها میلیارد دلار برای برنامه های فوری و سازگار بفرستیم و بعداً واشنگتن به استراحت ادامه دهد.” . “با بازی سخت یا همه چیز سخت با پیشنهادی بسیار رادیکال ، همکاران ما تاکنون اطمینان حاصل کرده اند که کارگران و خانواده های آمریکایی هیچ چیزی دریافت نمی کنند.”
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید