[ad_1]

کیت بدینگ فیلد ، مدیر ستاد انتخاباتی و مدیر ارتباطات جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب روز چهارشنبه گفت که دیدار “بایدن” به عنوان بخشی از روند انتقال “بایدن” با رئیس جمهور دونالد ترامپ “ضروری” نیست.

بیدینگفیلد اظهار نظرهای خود را در حالی ارائه داد که صبح چهارشنبه در یک جلسه خلاصه مجازی درباره آخرین اخبار مربوط به انتقال این کشور صحبت کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار گفت: “ما فکر نمی کنیم که بایدن رئیس جمهور منتخب باید با رئیس جمهور ترامپ صحبت کند.” “ما معتقدیم که ما اطلاعات مورد نیاز تیم های خود را به دست می آوریم.” (مرتبط: دولت ترامپ شروع به کار کرده است جلسات توجیهی اطلاعاتی با تیم انتقال بایدن)

واشنگتن ، دی سی - 10 نوامبر: باراک اوباما ، رئیس جمهور آمریکا (P) پس از جلسه ای در دفتر بیضی در 10 نوامبر 2016 در واشنگتن دی سی ، با رئیس جمهور منتخب دونالد ترامپ (L) دست داد.  قرار است ترامپ بعداً امروز در كپیتول هیل با اعضای رهبری جمهوری خواهان در كنگره ملاقات كند.  (عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

واشنگتن ، دی سی – 10 نوامبر: باراک اوباما ، رئیس جمهور آمریکا (P) پس از جلسه ای در دفتر بیضی در 10 نوامبر 2016 در واشنگتن دی سی ، با رئیس جمهور منتخب دونالد ترامپ (L) دست داد. قرار است ترامپ بعداً امروز در كاپیتول هیل با اعضای رهبری جمهوری خواهان در كنگره دیدار كند. (عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

پس از تصمیم POTUS برای برجسته کردن انتقال روز دوشنبه ، دولت مقامات را در هر بخش به عنوان منصوب کرد. بیدینگفیلد روز چهارشنبه تأیید کرد که این روند ، اگرچه تقریباً سه هفته پس از انتخابات به تأخیر افتاد ، اما اکنون بدون مشکل ادامه دارد.

بعداً در جلسه توجیهی ، کمپین افزود که بایدن گزارش های اطلاعاتی طبقه بندی شده خود را از روز دوشنبه از کاخ سفید دریافت می کند.

نگاه میکنم:

خود بایدن روز سه شنبه به خبرنگاران گفت که “البته” اگر از او بخواهند با ترامپ در کاخ سفید دیدار خواهد کرد.

نگاه میکنم:[ad_2]

منبع: outlandernews.ir