تیم انتقال بایدن با آشنایان سابق فیس بوک و زاکربرگ صف آرایی کرده است

[ad_1]

حداقل هفت مدیر ارشد سابق در فیس بوک یا موسسه خیریه به رهبری بنیانگذار آن مارک زاکربرگ موقعیت های تیم انتقالی جو بایدن رئیس جمهور منتخب را حفظ کرده اند ، اگرچه مقامات دموکرات این غول رسانه های اجتماعی را به عنوان یکی از بزرگترین تهدیدات دموکراسی آمریکایی

بایدن روز جمعه اعلام كرد كه لوئیز ترل ، مدیر سیاست سابق فیس بوك ، رئیس قوه مقننه كاخ سفید خود خواهد بود كه وی را در خط مقدم پیشرفت برنامه بایدن در كنگره قرار خواهد داد. ترل ، که از سال 2011 تا 2013 برای فیس بوک لابی می کرد ، در حال حاضر بر موارد قانونی برای تیم انتقالی بایدن نظارت می کند.

انتصاب ترل به دولت با نفوذ بایدن اندکی پس از سخنگوی کمپین بایدن ، بیل روسو در اکنون توییت را حذف کرده است که فیس بوک “در حال خرد کردن دموکراسی ما” است تا اجازه دهد اطلاعات غلط در شبکه های اجتماعی پس از انتخابات گسترش یابد.

(عکس صفحه / بایگانی اینترنت Wayback Machine)

رئیس بسیج کمیته دموکراتیک ، پاتریک استیونسون ، نیز توییت پس از انتخابات ، فیس بوک و حزب جمهوری خواه “دو بزرگترین تهدید نهادی برای دموکراسی ما” بودند.

بایدن در ژانویه به نیویورک تایمز گفت که زاکربرگ “یک مشکل واقعی” است.

بایدن گفت: “من هرگز طرفدار فیس بوک نبودم ، همانطور که احتمالاً می دانید.” “من هرگز طرفدار زاکربرگ نبودم.”

تیم انتقالی بایدن روز دوشنبه به پولیتیکو گفت که از انتقاد کمپین نسبت به فیس بوک حمایت می کند.

پیش از این ، پولیتیکو گزارش داده بود که حداقل دو عضو هیئت مدیره فیس بوک در تیم انتقال بایدن مشغول به کار هستند.

جف زینتس ، رئیس مشترک در حال انتقال ، از سال 2018 تا اوایل سال 2020 عضو هیئت مدیره فیس بوک بود و ارسکین بولز که از سال 2011 تا 2019 در هیئت مدیره فیس بوک فعالیت می کرد ، به عنوان مشاور فیس بوک فعالیت می کرد. به گفته پولیتیکو ، تیم انتقال

بنا به گزارش وال استریت ژورنال ، زینتس به دلیل اختلاف نظر در مورد نحوه استفاده از اطلاعات غیرمجاز بصورت آنلاین ، فیس بوک را ترک کرد و پس از آنکه مدیریت فیس بوک از توصیه های سیاسی وی امتناع ورزید ، بولز آنجا را ترک کرد.

پولیتیکو همچنین اعلام کرد که مدیر عامل سابق فیس بوک که به شرکت در پیمایش نظرسنجی کمبریج FTC در FTC کمک می کند ، جسیکا هرتز ، در ماه سپتامبر به عنوان مشاور عمومی تیم انتقالی بایدن منصوب شد ، انتصابی که مورد انتقاد جناح چپ قرار گرفت. از حزب دموکرات.

جف هاوزر مدیر پروژه درب های گردان گفت: “آخرین داور اخلاقی برای انتقال بایدن تا چند ماه پیش یک مقام ارشد فیس بوک بود ، در زمانی که مبارزان و مبارزات انتخاباتی بایدن با برنامه راستی فیس بوک مبارزه می کردند.” به گفته پولیتیکو.

و حداقل سه نفر که در تیم های بررسی آژانس انتقال بایدن مشغول به کار هستند ، اخیراً در موسسه خیریه زاکربرگ ، ابتکار چان زاکربرگ کار کرده اند.

مهندس سابق فیس بوک و معاون فعلی ابتکار ، چان زاکربرگ ، دیوید رکوند ، عضو تیم بررسی آژانس انتقال بایدن در دفتر اجرایی رئیس جمهور ، مدیریت و مدیریت است.

آستین لین ، مدیر برنامه فنی سابق چان زاکربرگ نیز با تیم Recordon در تیم بررسی آژانس کار می کند.

لین ، که طبق حساب LinkedIn خود در مدت کوتاهی در فیس بوک در سال های 2017 و 2018 همین عنوان را داشت ، در تیم بررسی آژانس بایدن نیز نظارت می کند که ناظر بر شورای امنیت ملی است.

و مدیر مهندسی چان زاکربرگ ، اندرو ناکین ، نیز در تیم بررسی بایدن است که سرویس دیجیتال ایالات متحده را نظارت می کند.

تیم انتقالی بایدن بلافاصله درخواست اظهار نظر را پس ندادند.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes