تولسی گبارد به جو بایدن اجازه می دهد تا او را انتخاب کند تا Neera Tanden را برای OMB انتخاب کند


تولسی گابارد ، نماینده دموکرات هاوایی ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن را به دلیل Neera Tanden ، گزینه معاون سابق رئیس جمهور ، به عنوان رئیس دولت و بودجه منصوب کرد.

گابارد تصویری از یک ایمیل قدیمی را که ظاهراً توسط Tanden ارسال شده بود ، به اشتراک گذاشت که در آن به نظر می رسد او از ایده مصادره نفت از کشورهایی که ایالات متحده درگیر ساخت ملت بوده است ، پشتیبانی می کند. (مرتبط: حزب تولس گابارد باکس ، از تصمیم SCOTUS که در اندرو کوومو ابقا شد پشتیبانی می کند)

“نیرا تندن” معتقد است که راه کاهش کسری ما سرقت نفت از کشورهایی مانند لیبی است تا ما را به خاطر بمباران آنها ، سرنگونی دولت آنها و تبدیل آنها به یک کشور شکست خورده بازگرداند. JoeBiden آیا این واقعاً شخصی است که می خواهید مسئولیت مدیریت بودجه ما را بر عهده داشته باشید؟ او پرسید.

گابارد تنها کسی نبود که این نگرانی خاص را با تاندن مطرح کرد.

در هفته های اخیر ، گابارد از انتقاد از حزب خود پرهیز کرده و متحد علیه رأی دادگاه عالی 5-4 شد ، که فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو را از محدودیت ظرفیت در عبادتگاه ها در میان هجوم مداوم موارد ویروس کرونا ، منع کرد.

حتما بخوانید:
رشته دندانپزشکی - معرفی رشته دندان پزشکی ویژه انتخاب رشته کنکور تجربی - مشاوران 100

“من به شدت از این تصمیم دیوان عالی دفاع می کنم که از اولین اصلاحیه / آزادی دین ما دفاع می کند. اگرچه COVID ممکن است به طور موقت به محدودیت های خاصی در بهداشت عمومی نیاز داشته باشد ، اما با نمازخانه ها باید همانند م secسسات سکولار برخورد شود – هیچ سختگیرانه تری. “

وی سپس با ابراز حمایت از ترامپ وقتی خواستار پایان بخشیدن به حمایت از بند 230 برای سیستم عامل های رسانه های اجتماعی شد ، گفت: “لطفا عقب ننشینید. آزادی و آینده کشور ما در معرض خطر است. “
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید