توضیح یک ویدیوی ویروسی که ادعا می کند تقلب در انتخابات در منطقه فولتون جورجیا را نشان می دهد


ویدئو در توییتر به اشتراک گذاشته شده است از مبارزات انتخاباتی ترامپ به نظر می رسد کارگران در State Farm Arena در آتلانتا ، جورجیا ، جایی که برگه های رای غایب برای انتخابات 2020 نمایش داده شده است ، دیده می شود. یک کارگر دیده می شود که چیزی شبیه چمدان از زیر میز بیرون کشیده است.

توییت کردن خوانده می شود: “فیلم ها از جورجیا نشان می دهد چمدان های پر از برگه های رای گیری از زیر یک میز بیرون آورده شده است ، پس از کنترل به افسران رای گیری گفته شد که صندلی های خود را ترک کنند ، و 4 نفر همچنان به شمارش آرا ادامه دادند.”

در حالی که برخی از کارگران قبل از اسکن همه آرا ترجیح دادند عرصه را ترک کنند ، مقامات انتخابات موافقت کردند که این ویدئو پروتکل مناسبی را برای پردازش آراots دنبال شده نشان می دهد. به عنوان مثال ، والتر جونز ، وزیر ارتباطات جورجیا ، در بیانیه ای برای تأیید این واقعیت گفت که “هیچ چیز از مانیتور مستقل یا تحقیقات ما یاد نگرفته ایم که آرا that نادرست اسکن شده است.”

گابریل استرلینگ ، مدیر استقرار سیستم های رأی گیری در جورجیا ، نیز تأیید کرد که این ویدیو یک روال عادی برای وب سایت بررسی واقعیت Lead Stories را نشان می دهد. “اگر به نوار فیلم نگاه کنید ، کاری که می بینید کاری است که انتظار دارید ، یعنی. استرلینگ گفت: “چمدان مهر و موم شده را بردارید ، به چیزها نگاه کنید ، برگه های رأی را روی دسته اسکنر قرار دهید و آنها را اسکن کنید.”

به گفته فرانسیس واتسون ، وزیر امور خارجه جورجیا ، “چمدان” های موجود در ویدئو در واقع “ظروف استاندارد” است که برای نگهداری آرا استفاده می شود. واتسون به Lead Stories گفت: “کانتینرها خالی شده و در واقع برگه های رای گیری روی میز بیرون آورده شد.”

استرلینگ توضیح داد که آرا توسط “کوهنوردان” بررسی می شود ، کارگران انتخاباتی که پاکت نامه های آرای غایب را باز می کردند تا قبل از اسکن و شمارش آرا ، آنها را بررسی کنند. وقتی کارها کار خود را تمام کردند ، دستگاههای برش حدود ساعت 10 شب از میدان خارج شدند. به گفته واتسون ، سایر کارگران نیز شروع به ترک کردند ، اگرچه به آنها گفته نشده بود.

حتما بخوانید:
پرتفوی متنوع ارزی صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح ها/ محاسبه وجوه ارزی و مبادلات ریالی انجام می شود.

“هیچ کس به آنها نگفت که بمانند. هیچ کس به آنها نگفت که آنجا را ترک کنند. ” “هیچ کس به آنها توصیه نکرد که چه کاری انجام دهند. و هنوز برای آنها یا عموم مردم آزاد بود که هر وقت خواستند برگردند تا تماشا کنند ، تا زمانی که هنوز کار می کردند. “

ریچارد بارون ، مدیر انتخابات شهرستان فولتون ، پنج مقام شهرستان را مجبور به پایان دادن به اسکن آرا کرده است. WSB-TV 2 ، پخش تلویزیونی مستقر در آتلانتا ، در تاریخ 4 نوامبر اعلام شد.

بارون گفت: “برخی افراد آزاد شدند و وقتی فهمیدم مردم را رها می كنند ، به آنها گفتم كه باید بمانند.”

بارون در جلسه ویژه شورای ثبت نام و انتخابات در تاریخ 4 دسامبر بار دیگر برای تأیید نتایج انتخابات 2020 بار دیگر تأکید کرد که ویدئو “روند طبیعی” را نشان می دهد. (مرتبط: آیا این ویدئو تخریب آرا در Cobb County ، جورجیا را نشان می دهد؟)

بارون در این جلسه گفت: “آنچه این فیلم نشان می دهد این است كه آنها سطل های پلاستیکی زیر میز را بیرون آورده اند.” “این سطل های زباله ای است که آنها در زیر میز خود نزدیک اسکنرها نگهداری می کنند. سپس آنها تمبرهایی را که روی آنها است برش می دهند ، باز می کنند و برگه های رای را بیرون می آورند. آنها هنوز در مرحله تمیزکاری بودند ، بنابراین آنها این سنگهای دستی را مهر و موم نکرده بودند تا بتوانند دوباره برگردند. همانطور که گیب استرلینگ از ایالت توضیح داد ، پردازش عادی در آنجا انجام شد. “

علاوه بر این ، یک خبرنگار تحقیقاتی برای WSB-TV 2 جاستین گری در توییتر به اشتراک گذاشته است که او معاینه کرده بود قاب خود و هیچ شاهد هیچ چیز “اشتباه” را دید.

گری: “من فقط 2 ساعت وقت صرف تماشای فیلم نظارت از مزرعه دولتی باGabrielSterling و محققان ایالتی کردم” توییت، به همراه عکسی از او در حال تماشای تصاویر دوربین مدار بسته. “ما از ساعت 8 صبح تا نیمه شب زنجیره نگهداری میزها و صندوق های مورد بحث را تماشا کردیم. جعبه ها بسته شده بود و در اتاق با ناظران مهر و موم شده بود – هیچ چیز بی جا نیست. “

حتما بخوانید:
نظرسنجی: جمهوری خواهان به طور فزاینده ای درباره فاکس نیوز منفی می شوند

به گفته جونز ، اسكنرهای رأی شبانه بدون مراقبت باقی نماندند ، وی گفت كه وزیر امور خارجه “یك بازرسان فرستاد و به یك ناظر مستقل منصوب شده توسط كمسیون انتخابات ایالتی كه نظارت بر اسكن را انجام داد ، اطلاع داد تا اینكه شب تا نیمه شب متوقف شد.” “

براساس WSB-TV 2 ، اسکنرها حدوداً یک ساعت تحت نظارت نبودند تا ناظر انتخابات رسید ، اگرچه آنها تحت نظارت ویدئویی بودند. استرلینگ هرگونه شرارت را در ساعت بدون نظارت انکار کرد.

استرلینگ گفت: “اینها فقط کارگران معمول روزانه انتخابات هستند که فقط کار خود را انجام می دهند.” خروجی. “این یك طرح یازده سطحی اقیانوس نیست كه در نیمه شب تهیه شده است.”

Brendan Keefe ، گزارشگر اصلی تحقیق در تلویزیون محلی 11 Alive ، در بخش گفت در توییتر به اشتراک گذاشت که باید به ناظران اطلاع داده می شد که سرشماری از سر گرفته شده است.

وی گفت: “مطبوعات و ناظران احزاب مطلع نشده اند كه شمارش شماری تا ساعت های صبح ادامه خواهد داشت و باید ادامه می یافت.”

رسانه هایی مانند WSB-TV 2 و Atlanta Journal-Constitution نیز در تاریخ 5 نوامبر گزارش دادند كه یك ناظر انتخابات تا پایان بررسی در ساعت 1 بامداد حضور داشت.

در حالی که عنوان 21. قانون انتخابات جورجیا § 21-2-408 می گوید احزاب احزاب “حق” داشتن ناظر دارند ، اما در قانون چیزی وجود ندارد كه ناظران چریك در همه حال حضور داشته باشند.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید