تمام امیدهای ریاست جمهوری به سازمانهای غیر دولتی در سال 2024 در دور دوم انتخابات گرجستان فعالیت می کنند – با یک استثناable قابل توجه


بسیاری از نامزدهای ریاست جمهوری جمهوری در سال 2024 در جورجیا گردهم می آیند و برای Sense تبلیغ می کنند. کلی لوفلر و دیوید پوردو در هر دو دور دوم انتخابات مجلس سنا ، اما هنوز یک نام قول نداده است که به ایالت هلو پا بگذارد.

واشنگتن ، دی سی – 13 نوامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده در آستانه صحبت در مورد عملیات Warp Speed ​​در کاخ سفید رز رز در 13 نوامبر سال 2020 در واشنگتن است. این اولین بار است که رئیس جمهور ترامپ از شب انتخابات هفته گذشته صحبت می کند ، زیرا عفونت های COVID-19 در ایالات متحده در حال افزایش است. (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد ترامپ ، طبق گفته رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز ، مصمم است که به جمهوری خواهان در پیروزی در این رقابت ها کمک کند – و اکثریت سنا را حفظ کند – اما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای یک کارزار فعال در آنجا وجود ندارد.

در همین حال آسوشیتدپرس گزارش داد که مارکو روبیو و ریک اسکات ، جمهوری خواه فلوریدا ، هر دو وارث بالقوه جمهوری خواهان ، بیش از یک هفته قبل از انتخابات 5 ژانویه فعالیت های انتخاباتی خود را انجام داده اند. قرار است این جمعه سناتور جمهوری خواه آرکانزاس ، تام کاتن و معاون رئیس جمهور مایک پنس فعالیت های انتخاباتی خود را انجام دهند ، در حالی که تد کروز سناتور جمهوری خواه تگزاس و جاش هاولی جمهوری خواه میسوری یک کمپین عظیم جمع آوری کمک مالی را آغاز کرده اند. نیکی هیلی ، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل نیز در عکسها در وب سایت مبارزات انتخاباتی لفلر ظاهر می شود. (مرتبط: آیا واقعاً قانونی است که به رأی گیری در دور دوم ماه ژانویه به گرجستان بروید؟)

حتما بخوانید:
تدریس خصوصی شیمی و فیزیک

یک منبع نزدیک به پسر رئیس جمهور به دیلی کالر گفت: حتی دونالد ترامپ جونیور نیز برنامه دارد “در هفته های آینده در دو دور دوم گرجستان بسیار درگیر شود.”

دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده پس از ورود به پایگاه ذخیره هوایی دابینز در 25 سپتامبر 2020 در ماریتا با نماینده داگ کالینز (R-GA) ، سناتور کلی لوفلر (R-GA) و سناتور دیوید پوردو (R-GA) گفتگو می کند ، جورجیا  (عکس از BRENDAN SMIALOWSKI / AFP از طریق گتی ایماژ)

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پس از ورود به پایگاه ذخیره هوایی دابینز در 25 سپتامبر 2020 در ماریتا با نماینده داگ کالینز (R-GA) ، سناتور کلی لوفلر (R-GA) و سناتور دیوید پوردو (R-GA) گفتگو می کند ، جورجیا (عکس از BRENDAN SMIALOWSKI / AFP از طریق گتی ایماژ)

با این حال ، غیبت چشمگیر ترامپ ممکن است عمدی باشد ، زیرا وال استریت ژورنال گزارش داد که جمهوری خواهان در جورجیا رئیس جمهور را در ژانویه کاملاً محکم نگه می دارند. این حزب ایالتی گفت حملات وی به برایان كمپ ، رئیس جمهوری جمهوری گرجستان و براد رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه برای عدم به چالش كشیدن انتخابات عمومی این ایالت ، به ضرر مبارزات انتخاباتی لفلر و پردو بود.

و با این وجود ، علی رغم حذف احتمالی بازدیدهای واقعی ، رئیس جمهور به طور مداوم در توییتر حمایت خود از لوفلر و پردو را در رقابت آنها علیه روحانیون دموکرات اعلام کرده است. رافائل وارنوک و جون اوسوف.

او روز دوشنبه نوشت: “من به شدت از كلی و دیوید حمایت می كنم.” “آنها هر دو عالی هستند و شما باید برنده شوید!”
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید