تماشا کنید: معترضین معترض پرچم های ترامپ را می سوزانند ، در راهپیمایی میلیون MAGA به طرفداران ترامپ حمله می کنند


معترضین معترض به “راهپیمایی میلیونی MAGA” در واشنگتن شنبه شب پرچمها ، کلاهها و لوازم ترامپ ترامپ را به آتش کشیدند.

هزاران نفر از هواداران دونالد ترامپ رئیس جمهور ، علی رغم کاهش احتمال ماندن در کاخ سفید در ژانویه ، برای حمایت از رئیس جمهور به دی سی سرازیر شدند. این اعتراضات در طول صبح و بعد از ظهر روز شنبه مسالمت آمیز بود ، اگرچه طرفداران و معترضین ترامپ اغلب وارد مسابقات فریاد می شدند.

برخی از معترضین مخالف همچنین کلاه های MAGA ، پرچم های آبی و نمادهای محافظه کار دیگر را به آتش کشیدند. (مرتبط: این چیزی است که شما باید از “Million MAGA March” ببینید)

به گفته شلبی تالکوت ، خبرنگار دیلی کالر ، معترضین همچنین به طرفداران ترامپ که در حال خوردن غذا در DC هستند آتش بازی می اندازند.

فیلم های نگران کننده ای نیز شنبه شب منتشر شد که نشان می دهد یک زن و شوهر جوان طرفدار ترامپ در حال عبور از جمع معترضین آزار دهنده هستند که تخمها و مایعات ناشناس دیگری را به سمت این زوج پرتاب کردند.

طرفداران ترامپ عصر را با شعار “ایالات متحده” در مقابل بنای یادبود واشنگتن به پایان بردند. در آن زمان ، به نظر نمی رسید که تعداد زیادی از معترضین در ضد اعتراض حضور داشته باشند.

به نظر نمی رسد خشونت یا تخریب اموال توسط طرفین به طور گسترده در طول روز شنبه اتفاق افتاده باشد ، گرچه موارد زیادی از خشونت بین افرادی که شروع به فریاد زدن مسابقه می کنند وجود دارد.

حتما بخوانید:
برای استفاده کامل از انرژی

https://www.youtube.com/watch؟v=lrMBmGQfo9U

ترامپ صبح شنبه نیز قبل از عزیمت به باشگاه ملی گلف ترامپ در ویرجینیا ، یک بازدید غافلگیرانه از تظاهرات کرد. (مرتبط: ترامپ با صلح آمیز بودن اعتراضات ، میلیون مارگ MAGA را در مرکز شهر دی سی هدایت می کند)

ترامپ و ستاد انتخاباتی وی برای لغو نتایج ، پرونده های قضایی زیادی ارائه داده اند ، گرچه دیگر موارد موجود وجود ندارد. پرونده های قضایی در جورجیا ، میشیگان و نوادا تشکیل شده است. این مبارزات دعوی در آریزونا را پس گرفت و یكی در پنسیلوانیا باقی ماند.

جو بایدن معاون رئیس جمهور پیشین رهبران قدرتمندی در تمام ایالت های مورد نیاز برای رسیدن به 306 رأی انتخاباتی دارد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید