تماس Fauci با “پوشیدن ماسک” در لیست پیشنهادات یل در سال 2020 قرار دارد


گفته دکتر آنتونی فاوسی ، که مردم را به “ماسک زدن” ترغیب می کند ، در لیست نقل قول های قابل توجه کتابدار ییل برای سال 2020 قرار دارد.

AP گزارش داد ، فرد شاپیرو ، یک دستیار مدیر کتابخانه ، هر ساله این لیست را برای کتاب پیشنهادات ییل تهیه می کند. این لیست برای اولین بار در سال 2006 منتشر شد. (مرتبط: نام فرهنگ لغت “Lockdown” به عنوان “کلمه سال در سال 2020”)

شاپیرو به بنیاد خبری دیلی کالر گفت: “من فکر می کنم دو خبر مهم امسال همه گیری و مبارزات انتخاباتی بود.”

“تا آنجا که به همه گیری مربوط می شود ، این یک پیشرفت بزرگ بود که دکتر فاوتی و دیگر متخصصان ، که در ابتدا از همه کسانی که ماسک پوشیده بودند محافظت نکردند ، زیرا می ترسیدند ماسک کافی برای دور زدن کادر پزشکی وجود نداشته باشد. شاپیرو به DCNF گفت: “آنها برای محافظت از ماسک از همه تغییر کردند و بدیهی است که این یک پیشرفت بزرگ از نظر بهداشت و سیاست بود.”

AP گزارش داد ، برای اولین بار ، فاوسی نقل قول جالب توجه را طی مصاحبه ای در 21 مه در CNN اعلام کرد.

نفر دوم در لیست ییل ، ​​”من نمی توانم نفس بکشم” ساخته جورج فلوید بود.

به گزارش The Hill ، فلوید گفته بود “من نمی توانم نفس بکشم” وقتی افسر سابق پلیس مینیاپولیس ، درک شووین هنگام دستگیری بر گردن او زانو زد.

حتما بخوانید:
چین واردات نفت از ایران، ونزوئلا و روسیه را افزایش داد/ پکن از آمریکا نفت خام نمی خرد

مرگ فلوید موجب اعتراض علیه عدالت نژادی در سراسر کشور شد.

شاپیرو گفت که سومین داستان بزرگ در سال 2020 تنش نژادی است ، اما جمله “من نمی توانم نفس بکشم” قبلا در لیست او ظاهر شده بود.

Black Lives Matter سالهاست که از نقل قول برای وحدت استفاده می کند پس از اینکه اریک گارنر آن را قبل از مرگ در یک ایستگاه پلیس نیویورک گفت.

شاپیرو به DCNF گفت: “این واقعیت که دقیقاً همان مشکل هنوز با ما روبرو است ، فکر کردم بسیار چشمگیر است.”

AP گزارش داد ، شاپیرو گفت که او نقل قول ها را بر اساس مشخص بودن یا مشخص بودن ماهیت زمان انتخاب کرده است. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ، جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، روت بدر گینزبرگ ، قاضی دادگاه عالی سابق ، کیلی مک اننی سخنگوی کاخ سفید و کیلیپر داک ریورز ، مربی لس آنجلس از دیگر اعضای این لیست بودند.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید