تعمیرگاه کامپیوتر دلاور پشت لپ تاپ هانتر بایدن پس از دریافت تهدید به مرگ فروشگاه را تعطیل می کند


تعمیرگاه کامپیوتر در دلاور ، که صاحب آن نسخه ای از یک هارد دیسک متعلق به هانتر بایدن را در اختیار شهردار سابق نیویورک رودی جولیانی قرار داد ، فروشگاهی را تعطیل کرد

وکیل جان پل مک آیزاک ، صاحب فروشگاه مک ، روز سه شنبه به روزنامه دلاور نیوز ژورنال گفت که وی پس از انتخابات سال 2020 تعمیرگاه کامپیوتر خود را پس از تهدید به مرگ و همسایه ناشناس صاحبش تعطیل کرده است. فروشگاه به فروشگاه گفت كه او شهر را ترك كرده است.

مک آیزاک در ماه اکتبر پس از گزارش نیویورک پست مبنی بر تهیه نسخه ای از هارددیسک که فکر می کرد متعلق به هانتر بایدن است ، به جولیانی ، وکیل شخصی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ، در اخبار ملی مورد توجه قرار گرفت. . جولیانی بعداً یک نسخه کامل از دستگاه را در اختیار بنیاد خبری Daily Caller قرار داد.

یک منبع غیرمعمول لپ تاپ باعث شده است که بسیاری گمان کنند که این بخشی از یک کار تبلیغاتی اطلاعات غیرقانونی بوده است و آسوشیتدپرس در ماه اکتبر گزارش داد که FBI در حال تحقیق در مورد ارتباط ایمیل ایمیل های این دستگاه با یک عملیات نفوذ خارجی است.

با این حال ، جان راتکلیف ، مدیر اطلاعات ملی گفت که این ایمیل ها به یک کارزار ضد اطلاعات روسیه ارتباطی ندارند. یک متخصص امنیت سایبری اعتبار یک ایمیل رمزنگاری شده 2015 را از دستگاهی که هانتر بایدن از مدیرعامل یک شرکت گاز اوکراینی دریافت کرد در حالی که در مورد معرفی با جو بایدن معاون رئیس جمهور وقت بود ، اعتبار گرفت.

حتما بخوانید:
اولین قدم ورود به سایت اپل ایدی است

پست این ایمیل را “اسلحه سیگار کشیدن” خواند که اثبات می کند جو بایدن با پسرش در مورد معاملات تجاری خارجی خود صحبت کرده است. (مرتبط: منحصر به فرد: NY Post “Smoking Gun” Hunter Biden Email 100٪ معتبر ، تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی نتیجه گیری می کند)

مک آیزاک گفت مردی که به نظر می رسد شکارچی بایدن است ، لپ تاپ را در آوریل 2019 برای فروشگاه در فروشگاه خود گذاشت. ماه ها بدون برداشتن رایانه توسط مشتری می گذرد ، صاحب فروشگاه گفت که او FBI را از وجود آن آگاه کرده است ، سپس لپ تاپ را در ماه دسامبر با احضار فدرال ضبط کرد.

هانتر بایدن تأیید یا انکار لپ تاپ خود را در فروشگاه Mac Isaac تأیید یا تکذیب نکرده است و همچنین به اصالت پیشنهاد تعمیراتی امضا شده از فروشگاه که حاوی آنچه به نظر می رسد امضای وی ، شماره تلفن و آدرس ایمیل مجاز بودن فروشگاه است اشاره نکرده است. برای انتقال داده ها از سه طرفدار MacBook به Store Store |(مرتبط: شکارچی بایدن انکار نمی کند که لپ تاپ خود را در دلاور سرویس دهی کرده است)

مک آیزاک در ماه اکتبر به خبرنگاران گفت که او کپی دستگاه را تهیه کرده و با FBI و جولیانی تماس گرفته است زیرا از زندگی خود می ترسد.

مک آساک به دیلی بیست گفت: “آنها حتماً می دانستند که من یک کپی دارم زیرا آنقدر سر و صدا داشتم که نمی خواستم کشته شوم ، بنابراین یک کپی از آن خواهم داشت.

حتما بخوانید:
بررسی واقعیت: آیا باراک اوباما به جاسوسی دستگیر شده است؟

وی افزود: “وقتی می ترسید و از عمق آبی که در آن هستید چیزی نمی دانید ، می خواهید ناجی پیدا کنید.”

برایان دلا روکا ، وکیل مک آیزاک ، به نیوز ژورنال گفت که وی با نیروی انتظامی فدرال در تماس بوده و انتظار ندارد موکلش با هیچ گونه پرونده قضایی یا تحقیقات جنایی روبرو شود. دلا روکا از اظهارنظر درمورد محل موكل خودداری كرد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید