“تصور هر چیز زشت تر دشوار است”: تاکر کارلسون می گوید بایدن پیکس می تواند شایسته سالاری آمریکا را خراب کند


تاکر کارلسون ، مجری فاکس نیوز ، به دلیل اتخاذ سیاست هویت ، به دموکرات ها حمله کرد و در یک پخش سه شنبه گفت که نامزدی های دولت جو بایدن رئیس جمهور منتخب به دور از شایسته سالاری کمک می کند.

بنیانگذار روزنامه دیلی کالر در یک مونولوگ کوتاه استدلال خود را بیان کرد و گفت: افرادی که بیشترین بهره را از تخریب شایسته سالاری می برند افراد بی لیاقتی هستند که در چنین محیطی نمی توانند به ثروت و موفقیت دست یابند. (مربوط می شود: “همه ما اتفاق افتادیم”): تاکر کارلسون رسانه ها ، فناوری بزرگ را برای درگیری با دموکرات ها مقصر می داند)

نگاه میکنم:

کارلسون با ویدئویی از شهردار دموکرات لوئیزویل گرگ فیشر ، که اخیراً برنامه خود را برای مقابله با آخرین بحران بهداشت عمومی در افق اعلام کرد – نه احیای ویروس کرونا ، بلکه نژادپرستی – آغاز شد.

گرگ فیشر گفت: “بنابراین نژادپرستی یک بحران بهداشت عمومی است.” کارلسون گفت: “دکتر فیشر قصد دارد با یک دستورالعمل اجرایی به این بحران حمله کند.” “آیا ماسک ها به مهار گسترش نژادپرستی کمک می کنند؟” آنها مطمئناً قبلاً این كار را انجام نداده اند ، اما خواهیم دید. یا شاید ما نخواهیم دید “

کارلسون در ادامه گفت که سیاستمداران ترجیح می دهند با ناملموساتی مانند نژادپرستی ، غم ، بیگانگی و چیزهای دیگر مبارزه کنند ، زیرا هیچ راهی وجود ندارد که به طور قطعی بگوید جنگ به پایان رسیده است.

“نبرد برای همیشه ادامه دارد. شما همیشه در مبارزه با آن موجه هستید ، البته. با تعریف در جنگ با نژادپرستی ، شما همیشه آدم خوبی هستید “.

کارلسون خاطرنشان کرد که این حرکت دقیقاً بی سابقه نیست ، اما مطمئناً محبوبیت پرش دارد. (مربوط می شود: “این نمایش به جایی نمی رود ، بزرگتر می شود”): تاکر حدس می زند در مورد خروج خود از فاکس نیوز)

حتما بخوانید:
چطور می توان یک هارد خراب را با هارد دیگر جایگزین کرد؟

“بدیهی است این یک ترفند قدیمی است.” آل شارپتون مالیات خود را پرداخت نمی کند و سپس شما را متعصب می نامد که از او در این مورد سال کرده اید. کارلسون ادامه داد: اما این تاکتیک به طور ناگهانی محبوب تر از هر زمان دیگری به نظر می رسد. “شما او را ناگهان در همه جا می بینید.” و یک دلیل وجود دارد. هرچه آشکارتر می شود افراد مسئول احمق و خودخواه هستند ، زمان بیشتری را برای حمله به شما و کشوری که قرار است رهبری کنند می گذرانند. آنها ما را از هم جدا می کنند بنابراین متوجه نمی شویم که چقدر افتضاح هستند. و متأسفانه بسیار خوب کار می کند و به همین دلیل آنها این کار را می کنند. “

کارلسون توضیح داد که نابودی شایسته سالاری هدف اصلی در بین افراد بی کفایت است ، زیرا این همان چیزی است که آنها را از دستیابی به ثروت ، قدرت و موفقیت باز می دارد.

“آنها بیش از هر چیز از او متنفر هستند. به همین دلیل آنها آن را خراب می کنند. ” “بنابراین سرنگونی شایسته سالاری در عمل چگونه است؟” خوب ، بسیار شبیه انتصاب جو بایدن به دولت ریاست جمهوری است. “

با استناد به موضوع اخیر منتشر شده توسط پولیتیکو ، کارلسون گروه های مختلفی را که برای به رسمیت شناختن می جنگیدند شرح داد زیرا بایدن انتخاب خود را به عنوان وزیر دفاع محدود کرد.

“طبق گفته پولیتیکو ، کنگره کنگره پارلمان سیاه خواستار بایدن برای انتخاب وزیر دفاع سیاه پوست است. هیچ وزیر دفاعی در دفاع از آمریکا خوب نبوده است. وزیر دفاع با رنگ پوست مناسب. پولیتیکو می گوید ، گروه های فمنیست از این موضوع دیوانه هستند. او دیوانه نیست زیرا کشور را آسیب پذیر ترک خواهد کرد. نه ، زیرا آنها یک وزیر دفاع زن می خواهند. چرا آنها یک وزیر دفاع زن می خواهند؟ چون آنها زن هستند. کارلسون گفت: “وزیر دفاع باید شبیه آنها باشد زیرا همه چیز مربوط به آنها است ، نه پنتاگون یا این کشور یا تهدیدهای نظامی که ممکن است در آینده با آن روبرو شویم.” “این مربوط به هویت است ، یعنی خودشیفتگی. وقتی مردم را در قدرت می بینم ، باید خودم را ببینم. این تقاضا است. “

حتما بخوانید:
60 سریال محبوب تاریخ که بیشترین نمره IMDB را دارند - یک پزشک

کارلسون خاطرنشان کرد که این فقط نبرد برای کنترل پنتاگون نبوده است. همان زمانی که بایدن معاون وزیر خزانه داری استیو منوچین را در نظر گرفت ، همین پویایی در جریان بود.

“فهمیدی؟ اسپانیایی تبار ، سیاه پوست ، همجنسگرا. این دسته ها هستند ، آنها افراد ، افراد نیستند. کارلسون ادامه داد: این مربوط به هویت است ، نه دولت. یک حزب به رهبری یک حزب و غیره گفت: “مردان سفیدپوست واقعی دشمن هستند.” تصور چیزی زشت تر از آن دشوار است. “

کارلسون ادامه داد ، همان مشکلات در ایالت کالیفرنیا بوجود آمد و گفت که نبرد برای جایگزینی کمال هریس معاون رئیس جمهور در حال حاضر با همان چالش ها روبرو شده است.

وی گفت: “مشاغل خاصی برای هویت های خاص.” “برخی از رنگ های پوست نقش های از پیش تعیین شده ای دارند. تفاوت این سیستم با سیستم کاست سنتی چیست؟ چه چیزی بهتر از جیم کرو در جنوب است؟ اینها س fairالات عادلانه ای است ، اما هیچ کس تاکنون از آنها نپرسیده است. “


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید