ترقی خواهان از وزیر دفاع احتمالی جو بایدن رئیس جمهور منتخب ، میشل فلورنوی ناراضی هستند


  • گفته می شود که میشل فلورنوی ، معاون پیشین وزیر دفاع در امور سیاسی ، در راس لیست رئیس جمهور تازه انتخاب شده جو بایدن قرار دارد تا وزیر دفاع وی شود.
  • در صورت معرفی و تأیید فلورنوی ، فلورنوی به عنوان اولین زنی که پنتاگون را اداره می کند در تاریخ ثبت می شود ، اما ائتلافی از گروه های مترقی از بایدن می خواهد که با شخص دیگری برود.
  • مدیا بنیامین ، بنیانگذار Code Pink ، به بنیاد خبری Daily Caller News گفت: “او فقط نمونه ای از آنچه من فکر می کنم در سیاست خارجی ایالات متحده اشتباه است است.”

انتخابات اعلام شده رئیس دفاع منتخب جو بایدن ، میشل فلورنوی ، اولین زنی خواهد بود که به ریاست پنتاگون می رود ، اما ائتلافی از گروه های مترقی از بایدن می خواهد که یک انتخاب بالقوه تاریخی نداشته باشد.

مدئه بنیامین ، یکی از بنیانگذاران گروه ضد جنگ فمینیست و مترقی کد پینک ، به بنیاد خبری دیلی کالر گفت: “ما خوشحال نیستیم که این زن سقف شیشه را شکست.”

بنیامین گفت: “این مسئله جنسیت نیست ، بلکه سیاست و عمل است.” “او در هر موضوع مهمی سابقه اشتباه دارد. این فقط من را متحیر می کند که او فکر می کند. “

بنیامین به حمایت فلورنوی از جنگهای عراق و افغانستان و حمایت از مداخله آمریکا در سوریه و لیبی اشاره می کند زمانی که وی معاون سیاست دفاع وزیر دفاع در زمان باراک اوباما رئیس جمهور سابق بود. بنیامین همچنین از نظرات شاهانه فلورنوی در مورد چین ابراز نگرانی كرد كه به گفته وی می تواند منجر به جنگ سرد جدید با یك قدرت هسته ای بزرگ جهانی شود.

بنیانگذار Code Pink اضافه کرد که فلورنوی به دلیل همکاری با WestExec Advisors ، شرکت مشاوره ای که وی در سال 2018 با نامزد وزیر امور خارجه بایدن ، تونی بلینکن تاسیس کرد ، مملو از تعارض منافع است. گفته می شود که این زوج به شرکت های بزرگ کمک کرده اند تا با پنتاگون قرارداد ببندند. (مرتبط: بایدن ترانزیشن نتواند درگیر شدن تونی بلینکن در مشاوره های سودآور و شرکت های خصوصی را فاش کند)

حتما بخوانید:
چگونه سرعت سایت خود را افزایش دهیم؟

بنیامین گفت: “او تجسم همه چیز است که من فکر می کنم در سیاست خارجی ایالات متحده اشتباه است.” “مداخله گرایی ، نظامی گری و طبیعت دنج بین همتایان نظامی و پنتاگون.”

سایر گروه های مترقی که از مخالفت فلورنوی خبر می دهند ، سازمان غیرانتفاعی برنی سندرز انقلاب ما و همچنین خانواده های نظامی است که از “اقدامات ریشه ای” ، “جنگ فوق العاده” و “فقط سیاست خارجی” صحبت می کند.

مدتهاست که گزارش شده است که فلورنوی در راس لیست بایدن است تا وزیر دفاع او باشد ، اما این پست به ویژه هنگامی که وی تیم امنیت ملی خود را در 23 نوامبر معرفی کرد ، غایب بود.

در اواخر ماه نوامبر ، پولیتیکو گزارش داد که شش نفر از نزدیکان انتقال بایدن گفتند که رئیس جمهور منتخب بطور کامل فروخته نشده است با احتمال انتخاب فلورنوی ، که انتظار می رود اگر هیلاری کلینتون به عنوان وزیر دفاع انتخاب شود. در سال 2016 ریاست جمهوری را به دست آورد

بنیامین گفت این نشانه دلگرم کننده ای است که بایدن مدتها طول می کشد تا انتخاب خود را به عنوان وزیر دفاع اعلام کند.

بنیامین گفت: “در مورد این مسئله اختلافاتی در تیم بایدن وجود دارد و آنها تصدیق می كنند كه این انتخاب غیرطبیعی در تعدادی از گروه ها و افراد با نفوذ است.” “حتی اگر او نامزد شود ، ما سخت تلاش خواهیم کرد تا تایید نشویم.”

میشل فلورنوی ، معاون وزیر دفاع ایالات متحده در سیاست ، در 15 ژوئن 2010 در جریان جلسه استماع جلسه کمیته خدمات مسلح سنای آمریکا در کپیتول هیل در واشنگتن سخنرانی مقدماتی کرد. (KAREN BLEIER / AFP از طریق گتی ایماژ)

بنجامین گفت ، بایدن باید شخصی مانند جان جانسون وزیر امنیت داخلی اوباما را به عنوان وزیر دفاع انتخاب کند و با استناد به موضع خود مبنی بر اینکه آمریکا درگیر در درگیری های بین المللی نمی تواند قاعده جدید باشد. .

حتما بخوانید:
8 مدل از بهترین اسپیکر بلوتوث با بهترین مارک - الونظر

بنیامین علاوه بر اینکه علیه یک نامزدی احتمالی فلورنوی صحبت کرد ، گفت که تیم امنیت ملی بایدن نسبت به جامعه مترقی خوشبین نیست.

بنیامین گفت: “ما در این عکس ها شخصی با ذهنیت جدید در مورد مسائل امنیت ملی ندیده ایم.” “ما فکر می کنیم کسی باید بیاید که درک کند این دنیای دیگری است و ما نمی خواهیم به روشی که اوباما بود برگردیم.”

وی گفت: “ما می خواهیم از این جنگ های لعنتی و اینكه دموكرات ها و جمهوری خواهان در كنگره هر زمان كه ترامپ می خواهد ما را از چیزی مثل افغانستان بیرون كند دور هم جمع می شوند ، دور هم جمع می شوند و نه می گویند”. “این مسخرست.”

بنیامین گفت: “واقعاً بد است که وضعیت طبیعی جدید جنگیدن است.” “نباید اینگونه باشد و کسی باید وارد شود که فقط بگوید او هست و می گوید مردم در خاورمیانه باید یاد بگیرند که یکدیگر را درک کنند و ما به عنوان یک نیروی مداخله گر در آنجا نخواهیم بود. “

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید