ترامپ پس از تایید نتایج انتخابات در ایالت اوهایو ، رسماً پیروز شد


اوهایو نتایج انتخابات خود را روز جمعه تایید کرد و به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور که هنوز انتخابات را به رسمیت نشناخته است ، پیروز شد.

فرانک لاروز ، وزیر امور خارجه اوهایو در مصاحبه با مرکز خبر 7 گفت: “من کاملاً مطمئن هستم که صدای اوهایو در انتخابات منصفانه و صادقانه شنیده شده است. بر اساس فاکس نیوز ، ترامپ آرا.03 محبوب اوهایو را با 8.03 درصد کسب کرد ، با 3،154،834 رأی در مقابل 2،679،165 رأی جو بایدن رئیس جمهور تازه انتخاب شده.

به گزارش آسوشیتدپرس ، لاروز گفت: “وقتی مردم توطئه هایی را برای انتخابات اختراع می كنند كه مبتنی بر واقعیت نیست ، این مضر است و غیرمسئولانه است و نباید اتفاق بیفتد.” “زیرا واقعیت این است که انتخابات بهتر و عادلانه تر از آن چیزی است که من فکر می کنم گذشته بوده است.”

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، روز پنجشنبه ، 26 نوامبر 2020 ، در یک کنفرانس ویدیویی با ارتش در اتاق دیپلماتیک کاخ سفید در واشنگتن دی سی صحبت می کند (عکاس: ارین شاف / نیویورک تایمز / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

ترامپ هنوز انتخابات را به رسمیت نشناخته است ، اما به دولت دستور داده است که روند انتقال براین را آغاز کند. او می گوید این به معنای اجازه انتخابات نیست. (مرتبط: ترامپ پیش از آنکه دی واین بایدن را به عنوان رئیس جمهور تازه انتخاب شده تشخیص دهد ، برای فرماندار اوهایو رقابت “داغ” دارد)

ترامپ روز سه شنبه در توئیتی نوشت: “به یاد داشته باشید ، GSA عالی بود و امیلی مورفی کار بسیار خوبی انجام داد ، اما GSA تصمیم نمی گیرد که چه کسی رئیس جمهور بعدی ایالات متحده باشد.” (مرتبط: انتظار می رود رئیس جمهور ترامپ برنده اوهایو باشد)

حتما بخوانید:
لیست قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی در منزل + بروزرسانی سال 1401

تاکنون فقط چند سناتور جمهوری خواه وجود دارد که بایدن را به عنوان رئیس جمهور منتخب معرفی کرده اند ، از جمله سناتور فلوریدا مارکو روبیو ، سناتور یوتا میت رامنی ، سناتور آلاسکا ، لیزا مورکوفسکی ، سناتور نبراسکا بن ساس و سناتور ماین سوزان کالینز.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید