ترامپ می گوید مبارزات انتخاباتی وی این هفته باعث ایجاد یک چالش حقوقی جدید در ویسکانسین خواهد شد


ترامپ روز شنبه اعلام کرد ، مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ پس از اتمام سرشماری سال جاری میلادی در چارچوب قانونی جدید در ویسکانسین ایجاد خواهد شد.

بایدن با بیش از 20،000 رأی این ایالت را تصاحب کرد که بعید است لغو شود. ترامپ می گوید که مبارزات انتخاباتی وی به دنبال حذف کسانی است که به گفته آنها غیرقانونی رأی داده اند ، استدلالی که آنها در چندین کشور دیگر با موفقیت ارائه دادند.

چالش های ترامپ در این ایالت با بی ادبی آغاز شد ، جیم تروپیس ، وکیل دادگستری گفت که رای خود او غیرقانونی است. این کمپین به دنبال دور انداختن همه آراots غایب است ، روشی که برای رای گیری زودهنگام استفاده می شود. هر دو تروپیس و همسرش از این روش برای رای دادن در انتخابات سال 2020 استفاده کردند.

طبق گزارش Milwaukee Journal-Sentinel ، Trupis از پاسخ دادن به س questionsالات مربوط به روش رأی دادن خود امتناع ورزید ، اگرچه تأیید کرد که رای خود در میان کسانی است که کمپین می خواست آنها را دور بیندازد. (مرتبط: در اینجا نحوه شمارش و بررسی صندوق های پستی برای جلوگیری از کلاهبرداری وجود دارد)

حتما بخوانید:
لیست قیمت دوربین مداربسته دوربین آپارتمان دوربین مدار بسته

ترامپ در ویسکانسین و پنسیلوانیا چالش های حقوقی مداومی دارد ، جایی که او در تلاش است تا 81،000 رأی جو بایدن رئیس جمهور منتخب را برگرداند. دادگاه استیناف ناحیه سوم دادخواست روز جمعه ترامپ در پنسیلوانیا را رد کرد و گفت این کارزار ادعاهای خاصی ارائه نکرده یا شواهدی از کلاهبرداری ارائه نکرده است.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید