ترامپ می گوید دستور ترامپ برای شروع انتقال به مدیر بایدن تخفیف نیست


ترامپ روز سه شنبه در توئیتی استدلال کرد ، دستور دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا برای آغاز روند انتقال جو بایدن ، رئیس جمهور جدید به معنای مجاز بودن وی برای انتخابات نیست.

ترامپ به اداره خدمات عمومی (GSA) دستور داده است “آنچه را باید انجام شود” انجام دهد تا روند انتقال از روز دوشنبه آغاز شود ، اقدامی كه به عنوان امتیازی مبنی بر باخت وی در انتخابات پذیرفته شد. ترامپ اکنون صلاحیت ها را به دستور خود اضافه می کند و می گوید GSA هیچ کنترلی بر اینکه چه کسانی پس از 20 ژانویه در کاخ سفید حضور دارند ، ندارد.

ترامپ نوشت: “به یاد داشته باشید ، GSA عالی بود و امیلی مورفی کار بسیار خوبی انجام داد ، اما GSA تصمیم نمی گیرد که رئیس جمهور بعدی ایالات متحده چه کسی خواهد بود.”

لیزا مورفی ، رئیس GSA ، روز دوشنبه نامه ای به بایدن آغاز كرد و انتقال را رسماً آغاز كرد و تأخیر را توضیح داد. (مرتبط: GOP گزارش شده است که قصد دارد از برخی انتخابات کابینه بایدن جلوگیری کند ، نسخه ی نمایشی ممکن است “گوسفند قربانی” ارائه دهد)

مورفی نوشت: “متأسفانه ، این آیین نامه رویه ها یا استانداردهایی را برای این روند فراهم نمی کند ، بنابراین به نظر می رسید که من نمونه ای از انتخابات قبلی بوده ام که شامل اختلافات حقوقی و سرشماری ناقص است.” “GSA نتیجه اختلافات حقوقی و سرشماری ها را تعیین نمی کند و همچنین معقول یا موجه بودن این مراحل را تعیین نمی کند.”

حتما بخوانید:
کارتر پیج از افرادی که وی را جاسوسی کرده اند 75 میلیون دلار شکایت کرده است

مارک میدوز ، رئیس ستاد کاخ سفید نیز گفت که وی به کارمندان گفته است که برای حمایت از روند انتقال روز سه شنبه زحمت نکشند. ترامپ در بسیاری از کشورها دعوا و نتایج انتخابات را به چالش می کشد. او و مبارزات انتخاباتی خود در روزهای پس از روز انتخابات پرونده های قضایی زیادی ارائه دادند ، اما تاکنون هیچ کدام موفق نشده اند و چالش ها در حال کاهش است.

سخنگوی کاخ سفید ، کیلی مک انانی هفته گذشته در یک کنفرانس خبری تأیید کرد که ترامپ تا زمانی که تمام چالش های حقوقی او تمام نشود ، عقب نشینی نخواهد کرد.

در همین حال ، بایدن قبلاً نامزدهای پست های ارشد کابینه را معرفی کرده است ، از جمله وزیر امور خارجه ، سفیر سازمان ملل و مشاور امنیت ملی.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید