ترامپ می گوید در تاریخ 5 دسامبر در گرجستان برای لوفلر و پردو جمع می شود


رئیس جمهور دونالد ترامپ روز پنجشنبه گفت که قصد دارد در روز شنبه (5 دسامبر) در جورجیا در حمایت از حسگرهای جمهوری خواه کلی لوفلر و دیوید پوردو راهپیمایی برگزار کند.

ترامپ متعهد شد که پس از کنفرانس تلفنی شکرگذاری کاخ سفید با اعضای ارتش ایالات متحده در خارج از کشور به ایالت هلو سفر کند. او از روز انتخابات برای اولین بار به سوالات خبرنگاران پاسخ می دهد و می گوید مردم در گرجستان “از اینکه ما را به سرقت برده اند بسیار ناامید شده اند” و او “بسیار نگران” است که دور دوم انتخابات مجلس سنا نیز نامشروع باشد.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا پس از شرکت در یک کنفرانس تلفنی شکرگذاری با اعضای ارتش آمریکا در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ، در تاریخ 26 نوامبر سال 2020 ، با خبرنگاران گفتگو کرد (عکس: ANDREW CABALLERO-REYNOLDS / AFP از طریق گتی ایماژ)

وی ادامه داد: “شما یک سیستم تقلبی دارید.” “من فکر می کنم این بسیار خطرناک است.” (مرتبط: تمام امیدهای ریاست جمهوری سازمان امنیت داخلی در سال 2024 در دور دوم انتخابات گرجستان فعالیت می کنند – با یک استثنا exception قابل توجه)

هنگام سمپاشی در استخر ، رئیس جمهور اعلام کرد که ممکن است هرگز جو بایدن رئیس جمهور منتخب را رسماً به رسمیت نشناسد ، اما گفت اگر “کالج انتخابات” از “بایدن” حمایت کند “مطمئنا” در انتقال مسالمت آمیز قدرت مشارکت خواهد کرد.

نگاه میکنم:

انتخابات دور دوم سنای جورجیا قرار است 5 ژانویه برگزار شود. لوفلر فعلی و پردو به ترتیب با روحانی رافائل وارنوک و جان اوسوف روبرو می شوند.

حتما بخوانید:
راهنمای خرید آفتابگیر خودرو (نکات مهم)

مجموعه ای از 2024 نامزد احتمالی جمهوری خواه ریاست جمهوری هفته های مبارزات انتخاباتی سال 2020 را در این ایالت سپری کردند.

سخنگوی دونالد ترامپ جونیور – که به طور گسترده تصور می شود جاه طلبی های سیاسی خود را دارد – در اواسط ماه نوامبر به روزنامه دیلی کالر گفت که او نیز قصد دارد قبل از دور دوم انتخابات گرجستان تبلیغات انتخاباتی انجام دهد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید