ترامپ می گوید تقلب در انتخابات می گوید “دادگاه عالی باید آن را بشنود” اما تصدیق می کند که فروش آن دشوار است


رئیس جمهور دونالد ترامپ روز یکشنبه گفت که اگرچه دیوان عالی کشور “باید ادعاهای مربوط به کارزار انتخاباتی وی در مورد کلاهبرداری گسترده رای دهندگان را بشنود” ، وی اذعان داشت که دستیابی به آن آسان نخواهد بود.

ترامپ صبح یکشنبه در مصاحبه ای با فیوچرز در فاکس نیوز پرسید: “ما باید توسط دادگاه عالی شنیده شویم ، چیزی باید بتواند به آنجا صعود کند – در غیر این صورت دادگاه عالی چیست؟”

اما ترامپ اذعان کرد که گفتن این کار آسانتر از انجام است. (مربوط می شود: لیندسی گراهام: “اگر در سال 2020 مبارزه نکنیم ، هرگز پیروز نخواهیم شد” ریاست جمهوری دیگر)

“خوب ، مشکل این است که ورود به دیوان عالی کشور دشوار است. وی گفت: “من بهترین وكلا را در دیوان عالی دارم – وكلائی كه می خواهند در صورت رسیدگی به پرونده بحث كنند ، اما آنها گفتند كه رسیدگی به پرونده در آنجا بسیار دشوار است.”

ترامپ ادامه داد: “آیا می توانید تصور کنید؟ دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده در حال طرح یک دادخواست است و من احتمالاً نمی توانم به دادخواست بروم.” و ما صدها و صدها اعلامیه سوگند ، اعلامیه سوگند داریم – و رسیدن به آنجا بسیار دشوار است. ” به پرونده ای در دادگاه عالی. این چیزی است که همه برای آن می جنگند. “

ترامپ در دادخواست روز شنبه مایک کلی جمهوری خواه ، که سعی در رد صلاحیت آرا در این ایالت دارد ، به دادگاه عالی پنسیلوانیا مراجعه کرده است.

وی گفت: “حالا آنها این مورد را به دیوان عالی كشور فرجام خواهی می كنند ،” وی خاطرنشان كرد كه گرچه معتقد است ، “آنها یك پرونده عالی دارند … مهم این است كه می توانید آن را بدست آورید؟”

حتما بخوانید:
درباره پایتون

“ما می توانیم یک پرونده عالی داشته باشیم. ما یک مورد عالی داریم ما تاکنون بزرگترین پرونده را داشته ایم. “

رئیس جمهور پس از شمارش آرا در آن ایالت ، در حال برنامه ریزی برای یک چالش قانونی دیگر در ویسکانسین است. ترامپ برنده رسمی در اوهایو است ، زیرا این کشور نتایج انتخابات خود را در روز شنبه تأیید کرد.

ترامپ به میزبان ماریا بارتیرومو گفت که معتقد است پرونده تقلب در رای دهندگان آنقدر گسترده است که باید در هر دادگاهی پذیرفته شود ، اما قضات مجبور به این کار نبودند. “ما انواع مختلفی از کلاهبرداری داریم. این فقط یک شکل نیست. این یک کلاهبرداری رای گیری است … همه چیز مستند است و ما شواهد زیادی داریم ، بنابراین ما خواهیم گفت که ما می خواهیم شواهد را به شما نشان دهیم و سپس قاضی می گوید آنها شواهد را به ما نشان نداده اند. “(مرتبط: در اینجا نحوه شمارش و بررسی صندوق های پستی برای جلوگیری از کلاهبرداری وجود دارد)

ترامپ در پاسخ به این س ifال که آیا او نگران ناآرامی هایی است که اگر دیوان عالی کشور تصمیم بگیرد که تقلب در رای گیری بر انتخاب جو بایدن رئیس جمهور منتخب تأثیرگذار بوده است ، خطر نیروهای چپ افراطی را تأیید کرد.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در تاریخ 26 نوامبر 2020 در یک کنفرانس تلفنی برای شکرگذاری با اعضای ارتش ایالات متحده در کاخ سفید در واشنگتن دی سی شرکت کرد (عکس: ANDREW CABALLERO-REYNOLDS / AFP از طریق گتی ایماژ)

“هیچ کس به جز من نمی خواهد با آنتیفا کاری کند. اگر من اینجا نبودم ، آنتیفا همین الان بر این کشور حکمرانی می کرد … آنها همیشه دوست دارند جناح راست رادیکال را سرزنش کنند. این راست رادیکال نیست ، بلکه چپ رادیکال است و تا حدود زیادی اینها گروه های ضد انفیا و مشابه هستند و هیچ کس حتی نمی خواهد در مورد آنها صحبت کند … این یک رسوایی است. این یک رسوایی مطلق است “.

حتما بخوانید:
دادگاه پنسیلوانیا پس از آنکه قاضی پرونده را رد کرد ، پرونده پنسیلوانیا به سومین زنجیره رسیدگی رسید

منتقدان و طرفداران ترامپ اظهار داشتند که علیرغم ادعاهای گسترده تقلب در رای دهندگان ، ادعاهای تبلیغاتی مبارزات انتخاباتی تا حد زیادی بی اساس است. در ستونی در وال استریت ژورنال ، معاون رئیس سابق کاخ سفید کارل روو گفت که نمی تواند “هیچ مدرکی” درباره تقلب سیستماتیک رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری پیدا کند.

فرماندار ماساچوست ، چارلی بیکر ، در جریان کنفرانس خبری 9 نوامبر ، ادعاهای ترامپ درباره تقلب در انتخابات را “به شدت نامناسب” توصیف کرد. میت رامنی ، سناتور جمهوری خواه یوتا در توییتی نوشت که ترامپ “حتی در پرونده احتمالی” موفق به تقلب در رای دهندگان نشد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید