ترامپ می گوید بیل بار به دنبال کلاهبرداری نیست ، می گوید بعد از “چند هفته” می تواند اعتماد خود را به بار از دست بدهد


رئیس جمهور دونالد ترامپ می تواند اعتماد خود را به دادستان کل بیل بار از دست بدهد ، اگر رئیس جمهور روز پنج شنبه هنوز شواهدی از تقلب در رای دهندگان پیدا نکرده است.

روز سه شنبه ، بار گفت هر دو وزارت دادگستری (DOJ) و امنیت ملی (DHS) ادعاهای مربوط به تقلب در انتخابات را “بررسی” کردند ، اما تاکنون هیچ مدرکی از تقلب پیدا نکرده است که بتواند نتیجه انتخابات را تغییر دهد. . بار به طور خاص ادعاهای جعل ماشین های رای گیری برای تأمین آرا more بیشتر برای رئیس جمهور منتخب جو بایدن را برجسته کرد و گفت که هنوز هیچ مدرکی وجود ندارد.

“هنوز به بیل بار اعتماد داری؟” خبرنگاری روز پنجشنبه پس از مراسمی در کاخ سفید پرسید.

بر اساس گزارش استخر ، ترامپ پس از مکثی کوتاه گفت: “چند هفته دیگر از من بپرسید”. “آنها باید با کل این کلاهبرداری کنار بیایند. این مدنی نیست. اینها موارد جنایی است. اینها موارد جنایی بسیار بدی است. “

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا قبل از اعطای مدال ریاست جمهوری برای آزادی به مربی بازنشسته فوتبال لو هولتز (L) در 3 دسامبر سال 2020 در دفتر بیضی كاخ سفید در واشنگتن صحبت كرد. ترامپ در جلسه پرسش و پاسخ با خبرنگاران پس از مراسم ، از نارضایتی خود با دادستان کل بیل بار صحبت کرد. (عکس از BRENDAN SMIALOWSKI / AFP از طریق گتی ایماژ)

“من فقط این را می گویم. ما انتخابات را پشت سر گذاشتیم. ساعت 10 صبح همه گفتند که این یک پیروزی آسان برای ترامپ است. ناگهان صداها کمرنگ شد. او به طرز معجزه آسایی ناپدید می شود “. (مربوط می شود: Kayleigh McEnany کنفرانس مطبوعاتی را با فیلم نقض قوانین قفل کردن توسط دموکرات ها آغاز می کند)

حتما بخوانید:
سخنگو گفت كه بعید است بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس واكسن علیه COVID-19 را ترك كند

ترامپ در ادامه گفت که بار به سادگی “اتهامات مربوط به کلاهبرداری را” بررسی نکرده است.

“او هیچ کاری نکرد. او نگاه نمی کرد. » “وقتی او نگاه می کند ، شواهدی را که شما در حال حاضر در مجلس سنا جورجیا مشاهده می کنید ، می بیند … به نظر خیلی سختگیرانه نمی رسید ، که ناامیدکننده است.”

بار یکی از بزرگترین متحدان ترامپ در هشدار نسبت به تهدیدی بود که رای گیری جهانی از طریق پست برای سلامت انتخابات قبل از روز انتخابات ایجاد می کرد. با این حال ، تا 3 نوامبر ، فقط 9 ایالت و ناحیه کلمبیا از رای جهانی برای نامه پستی استفاده کردند که در آن آرا برای هر رأی دهنده ثبت نام شده اعزام می شد ، خواه درخواست یک رأی را نداشته باشد. فقط یکی از این 9 ایالت ، نوادا ، یک کشور میدان جنگ بود.

ترامپ و ستاد انتخاباتی وی در تلاش برای براندازی نتیجه انتخابات ، تعدادی از چالش های حقوقی را در ایالات متحده در میدان جنگ تحمیل کرده است ، اما این چالش ها در حال کاهش است. این مبارزات دعوی در پنسیلوانیا ، جورجیا ، آریزونا ، میشیگان و ویسکانسین را از دست داده یا پس گرفته است.

ترامپ و مبارزات انتخاباتی وی این هفته دو پرونده قضایی جدید در ویسکانسین ترتیب دادند که هدف آن بی اعتبار کردن بیش از 220 هزار رأی و مجوز قانونگذاری ایالت برای تعیین نمایندگان جدید در کالج انتخاباتی برای برنده شدن ترامپ است. وکیل برجسته ترامپ در این ایالت ، قاضی سابق جیم تروپیس ، گفت که ترامپ حتی در صورت موفقیت در کارزار انتخاباتی در ویسکانسین ، پیروزی بایدن را در انتخابات لغو نخواهد کرد.

حتما بخوانید:
حجم تجارت روسیه و چین به 170 میلیارد دلار می رسد


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید