ترامپ: فرماندار جورجیا می تواند جلوی تقلب در رای دهندگان را بگیرد “اگر بداند چه جهنمی می کند”


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در همایش روز شنبه در دور دوم انتخابات مجلس سنا در برابر فرماندار جمهوری خواه گرجستان ، مخالفت کرد و گفت: “کمپ می تواند ادعای تقلب در رای دهندگان را متوقف کند” اگر بداند چه جهنمی می کند.

“فرماندار شما می توانست خیلی راحت جلوی او را بگیرد اگر می دانست چه جهنمی می كند.” او می توانست خیلی راحت جلوی آن را بگیرد. »

“بگذارید این را به تو بگویم.” [presidential] در انتخابات تقلب صورت گرفت و ما نمی توانیم اجازه دهیم که این اتفاق برای دو نفر از معتبرترین افراد واشنگتن رخ دهد. ما نمی توانیم اجازه دهیم این اتفاق دوباره تکرار شود “، وی با اشاره به کلی لوفلر ، سناتور جمهوری خواه جورجیا و دیوید پوردو ، سناتور که هر دو به دنبال انتخاب مجدد هستند ، گفت. (مرتبط: سناتورهای جورجیا لوفلر ، بیانیه مشترک درباره آزادی پردو ، فراخواندن وزیر امور خارجه GA برای استعفا)

ترامپ ادعای اثبات نشده خود را مبنی بر اینکه “در هر ایالت صدها هزار رأی غیرقانونی رأی داده شد” تکرار کرد و تأکید کرد که مقامات انتخابات “به معنای واقعی کلمه” ناظران جمهوریخواه را در شب انتخابات به صندوق های رای انداختند.

ترامپ گفت: “و این قطعاً در جورجیا درست است.”

رئیس جمهور گفت که تجربه انتخابات ریاست جمهوری باید انتظارات را برای انتخابات دور دوم سنا در جورجیا که در 5 ژانویه برگزار می شود ، آگاه کند. “یک نژاد بزرگ سناتوری در گرجستان وجود دارد و ما دموکرات ها را بسیار دقیق مشاهده می کنیم و … آنها می توانند در جورجیا تقلب کنند و مردم واقعاً به نظر درست نیستند. “

حتما بخوانید:
چرا پراید 131 بخریم؟

وی گفت: “بنابراین ما می دانیم که دموکرات ها قصد تقلب را دارند و نمی توانیم اجازه دهیم این کار را دوباره انجام دهند … بنابراین باید هوشیار باشیم.”

كمپ در پاسخ به اتهامات ترامپ مبنی بر اینكه وی برای مقابله با ادعای تقلب در انتخابات رای گیری در این ایالت انجام نمی دهد ، روز شنبه با انتشار بیانیه ای گفت كه وی قبلاً به رئیس جمهور اطلاع داده بود كه “سه بار علناً خواستار ممیزی امضا است … برای بازگرداندن مجدد پست. اطمینان از روند انتخابات ما و اطمینان از محاسبه آرا legitimate قانونی در گرجستان. “

کمپ روز شنبه در توییتی به ترامپ پاسخ داد که رئیس جمهور “اگر فرماندار @ BrianKempGA یا وزیر امور خارجه اجازه یک تأیید ساده از امضا را بدهند ، به راحتی و به سرعت بر جورجیا پیروز خواهد شد.” این کار انجام نشده و اختلافات بزرگی را نشان خواهد داد. “

لیندزی گراهام ، سناتور جمهوری خواه کارولینای جنوبی ، قانونگذار گرجستان را نیز به تغییر قانون ایالتی خود تشویق کرد ، که نیازی به تأیید کامل امضا ندارد. (مرتبط: جرالدو ریورا خواستار “غربالگری واقعی روده” است ، می گوید ترامپ “در مسیر اشتباه” است تا به جمهوری خواهان در جورجیا کمک کند)

حتما بخوانید:
فقط چند کلیک با خرید تجهیزات پزشکی فاصله دارید

وی روز چهارشنبه به فاکس نیوز گفت: “من نمی توانم قانون را در جورجیا تغییر دهم.” “به همین دلیل ما باید قانون را تغییر دهیم تا مسابقات در سنا از ما ربوده نشود.”

برایان كمپ ، فرماندار جورجیا ، طی یك نشست خبری در پایتخت ایالت جورجیا در 27 آوریل 2020 در آتلانتا ، جورجیا با رسانه ها صحبت كرد. (عکس: کوین ک. کاکس / گتی ایماژ)

طرفداران و مخالفان ترامپ گفته اند كه ادعاهای وی در مورد تقلب در رای دهندگان بی اساس است و مبارزات انتخاباتی عمدتا هیچ مدرکی ندارند.

در ستونی در وال استریت ژورنال ، معاون رئیس سابق کاخ سفید کارل روو گفت که نمی تواند “هیچ مدرکی” درباره تقلب سیستماتیک رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری پیدا کند.

در این هفته ، دادستان کل ویلیام بار گفت که وزارت دادگستری هیچ مدرکی برای اثبات این ادعا جمع نکرده است.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید