ترامپ در گفتن اینکه هنوز به دادستان کل ویلیام بار اعتماد دارد ، مردد است


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه مردد وقتی خبرنگار از وی سوال کرد که آیا وی هنوز به دادستان کل کشور ویلیام بار “اعتماد” دارد یا خیر.

ترامپ پس از اعطای لو هولتز ، مربی افسانه ای فوتبال Notre Dame با بالاترین افتخار مدنی در کشور ، مدال آزادی ریاست جمهوری ، چند سوال را مطرح کرد. (مرتبط: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به لو هولتز مدال ریاست جمهوری را برای آزادی اهدا کرد)

نگاه میکنم:

پرزیدنت ترامپ اندکی پس از مراسم صحبت کرد و بار دیگر ادعاهایی مبنی بر تأثیر تقلب متقلبانه در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 که هنوز به جو بایدن رئیس جمهور منتخب واگذار نکرده است را تکرار کرد.

وی سپس با ابراز ناامیدی از وزارت دادگستری ، گفت كه بار “به سختی به ادعاهای بی نظمی نگاه نكرده است” و افزود: “این شاید تقلبی ترین انتخاباتی باشد كه وی دیده است.”

“هنوز به بیل بار اعتماد داری؟” یک خبرنگار پرسید

پس از مکث طولانی ، ترامپ پاسخ داد: “پس از آن از من س Askال کنید – در عرض چند هفته”. “آنها باید با کل این کلاهبرداری کنار بیایند. این مدنی نیست ، اینها موارد جنایی است. اینها موارد جنایی بسیار بدی است ، بنابراین من فقط این را می گویم. ما انتخابات را پشت سر گذاشتیم ، ساعت 22:00 عصر همه گفتند که این یک پیروزی آسان برای ترامپ است. ناگهان صداها شروع به ناپدید شدن کردند ، به طرز معجزه آسایی ناپدید شدند ، ما بسیاری از آنها را پیدا کردیم ، اما صدای بسیار بیشتری از آنچه که نیاز داشتیم پیدا کردیم. “

حتما بخوانید:
فقط چند کلیک با خرید تجهیزات پزشکی فاصله دارید

ترامپ در ادامه از تیم خود برای کار و 74 میلیون آمریکایی که به او رأی دادند تشکر کرد.

“و از آنجا که من چنین درجه وفاداری را ندیده ام ، آنها در سراسر کشور می دانند که این یک انتخابات ثابت بود. اینها انتخابات جعلی بود. آنها این را می دانند و من از حمایت آنها قدردانی می کنم. “

بار با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تاکنون وزارت دادگستری تقلب گسترده ای را که نتیجه انتخابات را تغییر دهد کشف نکرده است.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید