ترامپ در تلاش است نتایج انتخابات ایالت را لغو کند با قانونگذاران میشیگان دیدار می کند


رئیس جمهور دونالد ترامپ روز جمعه با برخی از نمایندگان برجسته میشیگان در تلاش برای لغو نتایج انتخابات این ایالت دیدار کرد.

این جلسه پس از آن صورت گرفت که تیم حقوقی ترامپ دادخواست فدرال خود را به چالش کشیدن نتایج این ایالت پس گرفت و پس از آنکه ترامپ دو نماینده را در انتخابات جمهوری خواهان وین کانادا خواست که رای خود را لغو کردند ، نتایج وی را تأیید کرد.

به گزارش NBC News ، این هیئت که به کاخ سفید سفر می کند حدود 12 نفر را شامل می شود. رهبران جمهوری خواه میشیگان ، از جمله رئیس مجلس لی چاتفیلد و رهبر سنا ، مایک شیرکی ، نیز صبح جمعه در سفر به واشنگتن مشاهده شدند.

کارشناسان حقوقی می گویند ، حتی اگر ترامپ از این گروه بخواهد نتایج میشیگان را به حدی تغییر دهد که وی را برنده اعلام کند ، مشخص نیست که هر تغییری چگونه رخ خواهد داد. (مرتبط: بایدن میشیگان را به آبی برگرداند)

سخنگوی شرکی این هفته گفت ، به گفته رسانه محلی پل میشیگان ، “قانون میشیگان شامل ماده ای نیست که قانونگذار بتواند مستقیماً رأی دهندگان را انتخاب کند یا رأی دهندگان را به کسی غیر از شخصی که بیشترین رأی را به خود اختصاص داده است”.

واشنگتن ، دی سی – 19 نوامبر: رودی جولیانی وقتی در مطبوعات در مورد موارد مختلف مربوط به انتخابات سال 2020 در مقر کمیته ملی جمهوری خواهان در 19 نوامبر سال 2020 در واشنگتن با مطبوعات صحبت می کرد ، به یک نقشه اشاره کرد. (عکس: درو آنگرر / گتی ایماژ)

شرکی و چتفیلد گفته اند که هیچ برنامه ای برای تغییر قوانین بلند مدت این ایالت ندارند.

حتما بخوانید:
گزارش: بهترین دانشمند در یک برنامه هسته ای در خارج از تهران کشته شد

“نامزدی که بیشترین آرا را کسب کند ، مانند همیشه آرا elect انتخاباتی میشیگان را برنده خواهد شد. هفته گذشته هیچ چیز در این روند تغییر نخواهد کرد. “

هنوز هم ، بازدید این زوج از کاخ سفید انتقاد دموکرات ها در میشیگان را به همراه داشت. راشیدا طلایب ، نماینده این دیدار را تلاش ترامپ برای ایجاد این دو عنوان کردحلقه اش را ببوس و انتخابات را بدزد، “و نماینده اندی لوین گفت که همه کسانی که در جلسه شرکت کردند”دموکراسی و قانون اساسی را پشت سر گذاشته است. ” (مرتبط: ادعاهای کلاهبرداری ترامپ توسط تیم حقوقی وی پشتیبانی نمی شود)

تیم حقوقی ترامپ ادعا می کند این یک کلاهبرداری گسترده در میشیگان است و تمرکز خود را روی دیترویت گذاشته است. با این حال ، روز جمعه گزارش شد که ادعاهای تیم کلاهبرداری رای دهندگان در میشیگان در واقع بر اساس داده های رای دهندگان مینه سوتا است.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید