ترامپ خواستار “لیست” جمهوری خواهان کنگره است که می گویند بایدن پیروز شده است


رئیس جمهور دونالد ترامپ خواسته است لیستی از 25 جمهوریخواه کنگره را ببیند که در واشنگتن پست اعتراف کردند رئیس جمهور منتخب جو بایدن در انتخابات سال 2020 پیروز شده است.

پست روز شنبه مقاله ای منتشر کرد مبنی بر اینکه فقط 25 نفر از 249 جمهوریخواه کنگره پیروزی بایدن را هنگام نظرسنجی تصدیق کرده اند. پست بعداً این مبلغ را به 27 نماینده مجلس به روز کرد. ترامپ هنوز به طور رسمی انتخابات را به رسمیت نشناخته است ، اما به دولت خود اجازه داده است روند انتقال مداوم را آغاز کند. (مرتبط: مبارزات انتخاباتی ترامپ و RNC از روز انتخابات بیش از 207 میلیون دلار جمع کرده است)

پس از آنکه ترامپ یک سخنرانی تقریباً 50 دقیقه ای در فیس بوک با ادعای گسترده بودن تقلب در انتخابات انجام داد ، از چهارشنبه س onال از قانون گذاران را آغاز کرد.

“یک تیم 25 نفره از خبرنگاران پست از طریق ایمیل و تلفن با دستیاران هر جمهوری خواه تماس گرفتند و سه س mainال اصلی را پرسیدند – چه کسی در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد ، آیا شما از تلاش های مداوم ترامپ برای ادعای پیروزی حمایت می کنید یا مخالف آن هستید ، و اگر بایدن اکثریت را در پست می نویسد ، دانشکده انتخاباتی ، شما او را به عنوان یک رئیس جمهور قانونی انتخاب خواهید کرد “.

حتما بخوانید:
اختصاصی: مقامات ترامپ می گویند او یک ماده محرک ویروس کرونا ویروس اردک لنگ را امضا خواهد کرد ، اما من فکر می کنم بعید باشد

سخنگوی کاخ سفید ، کیلی مک انانی گفت که ترامپ تا زمان از بین رفتن چالش های مختلف حقوقی خود ، عقب نشینی نخواهد کرد. وی و مبارزات انتخاباتی خود پرونده هایی را در آریزونا ، جورجیا ، نوادا ، پنسیلوانیا ، میشیگان و ویسکانسین تشکیل داده اند که بیشتر آنها قبلاً ریخته یا پس گرفته شده اند.

به گفته وکلای خود ترامپ ، پرونده های باقی مانده وی در ویسکانسین حتی در صورت موفقیت نتیجه انتخابات 2020 را لغو نخواهد کرد.

قاضی سابق ترامپ ، ترامپ گفت: “فاش کردن دقیقاً نحوه سوused استفاده از روند انتخابات ویسکانسین برای این انتخابات غیر از پیروزی رئیس جمهور ترامپ ارزش زیادی دارد ، اما واقعیت این است که بعید است آرا elect انتخاباتی کشورمان نتیجه کلی را تغییر دهد.” یک وکیل در ویسکانسین ، به فاکس نیوز گفت. “با این وجود ، ما نشان می دهیم که نتایج این انتخابات باید بدون شک زیر سوال برود.”

کالج انتخاباتی به رسمیت شناختن پیروزی بایدن در 14 دسامبر رای خواهد داد. ترامپ گفت پس از پایان گواهینامه “مطمئنا” کاخ سفید را در تاریخ 20 ژانویه ترک خواهد کرد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید