ترامپ جمهوریخواهان را به “سرد شدن پا” در حذف بند 230 متهم می کند


رئیس جمهور دونالد ترامپ ، جمهوریخواهان را در کنگره متهم کرد که روز پنجشنبه به دلیل حذف بند 230 ، چند روز پس از نذر ترامپ برای وتوی هزینه های نظامی ، “سرد پا” می کند ، در حالی که شامل لغو قانون است.

کنگره در حال حاضر بر تصویب قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) متمرکز شده است ، لایحه ای سالانه که اولویت های نظامی را تأمین می کند. با این حال ، ترامپ اواخر سه شنبه شب در توییتر نوشت که هر نسخه از این لایحه را که شامل زبان حذف بخش 230 نباشد ، وتو می کند.

بخش 230 بخشی از قانون است كه به شركتهای اینترنتی اجازه می دهد از دعاوی مربوط به محتوایی كه كاربران در وب سایتهای خود قرار می دهند مصونیت داشته باشد. همچنین به سایت ها این امکان را می دهد تا محتوای کاربران را به دلخواه خود تعدیل کنند ، امتیازی که بسیاری از جمهوری خواهان ادعا می کنند توسط فیس بوک ، توییتر و دیگر غول های فناوری مورد سو استفاده قرار گرفته است. (مرتبط: توییتر از سیاست “اطلاعات هک شده” خود برای سرکوب تاریخ NYPost استفاده می کند ، اما یک مشکل بزرگ وجود دارد)

گفته می شود که نسخه های فعلی NDAA هیچ زبانی در بخش 230 ندارند. حتی شدیدترین منتقدان قانون کنگره ، مانند سناتور جمهوری خواه میسوری ، جاش هاولی ، قانونی را برای خاتمه “کامل” بند 230 پیشنهاد نکرده اند. همانطور که ترامپ اصرار دارد.

حتما بخوانید:
"شلیک هر دقیقه متولد می شود": جوی بهار می گوید افرادی که به ترامپ پول می دهند برای PT بارنوم مناسب هستند

سخنگوی کاخ سفید ، کیلی مک انانی روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری تهدید وتو برای ترامپ را دو چندان کرد. رهبران کنگره جمهوری خواه گفته اند اگرچه آنها با موضع ترامپ در مورد بند 230 موافق هستند ، اما اصلاحات در آن جایی در لایحه هزینه های نظامی ندارد.

انتخاب تصویب این قانون و ارسال آن به زبان ترامپ بدون زبان بخش 230 ، در نهایت به رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، بستگی دارد که تاکنون در مورد این مسئله سکوت کرده است.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید