ترامپ توت داو جونز بیش از 30000 معامله می کند: “شماره مقدس”


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، روز سه شنبه سخنان بسیار کوتاهی را بیان کرد ، در طی آن برای بیش از 30000 تجارت متوسط ​​صنعت داو جونز برای اولین بار در تاریخ جشن گرفت.

ترامپ گفت: “ما هرگز 30 هزار نفر را شکسته ایم.” و این علی رغم همه اتفاقاتی است که در مورد بیماری همه گیر رخ داده است.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، و مایك پنس معاون رئیس جمهور (R) سخنان خود را در مورد بورس اوراق بهادار در هنگام حضور غیرمنتظره در جلسه توجیهی بردی در كاخ سفید واشنگتن در 24 نوامبر 2020 (عکس: MANDEL NGAN / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

رئیس جمهور که توسط مایک پنس معاون رئیس جمهور محاصره شده بود ، افزود که “از آنچه در جبهه واکسن اتفاق افتاده بسیار هیجان زده است.” این کاملاً شگفت انگیز بود. چنین چیزی در پزشکی اتفاق نیفتاده است و من فکر می کنم مردم آن را تشخیص می دهند و تأثیر زیادی دارد. ” (مرتبط: شاخص بورس سهام داو جونز با بیش از 30،000 رکورد بیشترین رکورد)

ترامپ به اخبار روز سه شنبه گفت: “این یک عدد مقدس است ، 30،000.” “هیچ کس فکر نمی کرد هرگز او را ببینند. این نهمین بار از ابتدای سال 2020 است و این 48مین بار است که ما در دوران دولت ترامپ رکورد می زنیم و من فقط می خواهم به تمام افرادی که در دولت کار کرده اند و از همه مهمتر ، تبریک بگویم که من می خواهم به مردم کشورمان سلام کنم ، زیرا هیچ کس مانند شما وجود ندارد. “

حتما بخوانید:
***عشق به خود، اعتماد به نفس و توانمندی شخصی خود را افزایش دهید - بخش اول

نگاه میکنم:

https://www.youtube.com/watch؟v=UZg2Kxllv9k

بیانیه کوتاه ترامپ – که کمی بیش از یک دقیقه به طول انجامید – یکی از کوتاهترین سخنان وی از زمان روی کار آمدن در سال 2017 بود. او از زمان توقف در ستاد انتخاباتی ترامپ در آرلینگتون ، ویرجینیا در ساعت 3 بعد از ظهر به سوالات خبرنگاران پاسخ نداده است. نوامبر ، روز انتخابات 2020

با این حال ، او روز دوشنبه به مدیر خدمات دولتی امیلی مورفی اجازه داد تا روند انتقال را با رئیس جمهور منتخب جو بایدن رسماً آغاز کند.

رئیس جمهور در توییتی نوشت: “من می خواهم از امیلی مورفی از GSA به خاطر فداكاری و وفاداری بی دریغ به كشورمان تشكر كنم.” “او مورد آزار و اذیت ، تهدید و آزار قرار گرفته است – و من نمی خواهم ببینم که این اتفاق برای او ، خانواده اش یا کارمندان GSA بیفتد. کار ما بسیار ادامه دارد ، ما نبرد خوب را ادامه خواهیم داد و من معتقدم که پیروز خواهیم شد! ” (مرتبط: GOP گزارش شده است که قصد دارد از برخی انتخابات کابینه بایدن جلوگیری کند ، نسخه ی نمایشی ممکن است “گوسفند قربانی” ارائه دهد)

“با این وجود ، به منظور منافع کشورمان ، من به امیلی و تیمش توصیه می کنم آنچه را که باید در رابطه با پروتکل های اولیه انجام شود ، انجام دهند و من به تیمم گفته ام که همین کار را انجام دهد.”
منبع: outlandernews.ir

حتما بخوانید:
لیست قیمت جک سقفی - ادرس

دیدگاهتان را بنویسید