ترامپ تهدید می کند که قانون تصویب دفاع را وضع خواهد کرد مگر اینکه بند 230 را کاملاً قطع کند


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا تهدید کرده است که روز سه شنبه قانون مجوز دفاع ملی را وتو می کند مگر اینکه در لایحه بودجه زبانی باشد که به طور کامل “بند 230” پایان یابد.

“بخش 230 ، هدیه ای برای محافظت از مسئولیت ایالات متحده در قبال Big Tech (تنها شركت هایی در آمریكا كه دارای آن هستند – ثروت شركت!) ، تهدیدی جدی برای امنیت ملی و سلامت انتخابات ما است. ترامپ پس از مهمانی کریسمس در کاخ سفید در توئیتر نوشت: “کشور ما هرگز نمی تواند در امنیت و امنیت باشد.” “بنابراین ، اگر بخش 230 بسیار خطرناک و ناعادلانه به عنوان بخشی از قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) به طور کامل خاتمه نیابد ، من مجبور می شوم وقتی لایحه را به دفتر قطعنامه بسیار زیبا ارسال می کنم ، به صراحت VET را VET کنم. اکنون آمریکا را برگردانید. ” (مربوط می شود: ترامپ هنوز قصد دارد لایحه دفاعی را وتو کند ، که پایگاه هایی را به نام چهره های کنفدراسیون تغییر نام می دهد)

پیش از این ، رئیس جمهور تهدید به وتو كردن اجازه دفاع به زبان ، كه در آن پایگاه های نظامی به نام شخصیت های كنفدراسیون می شود ، خواهد كرد.

حتما بخوانید:
مارک میدوز ، قبل از آزمایش مثبت برای COVID ، بدون ماسک رویداد در روز انتخابات دیده می شود

نیویورک تایمز در اواسط ماه نوامبر گزارش داد که رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز به اعضای کنگره گفته است که اگر این لایحه شامل خاتمه ماده 230 باشد ، ترامپ از آن حمایت می کند.

کاخ سفید بلافاصله در طی مطبوعات به سوالات دیلی کالر در مورد اینکه آیا رئیس جمهور از توافق ادعایی با میدوز حمایت کرده است ، پاسخ نداد ، اما آکسیوس سه شنبه شب اعلام کرد که کمیته کنفرانس NDAA قصد دارد روز چهارشنبه برای بررسی مجدد زبان قبل از رای گیری جلسه بگذارد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید