ترامپ تعدادی اصلاحات در قیمت گذاری دارو در سال 2020 امضا کرد. در اینجا نحوه جابجایی سوزن آورده شده است


در طول دوره ریاست جمهوری خود ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا یک سری دستورات بهداشتی را امضا کرده است که به دنبال دستیابی به اهداف طولانی مدت اعضای هر دو طرف است.

فقط در سال 2020 ، ترامپ دستوراتی را امضا کرد که باعث اعمال شفافیت قیمت دارو می شود ، به آمریکایی ها اجازه خرید و واردات مجدد دارو از کانادا را می دهد و همچنین تعهدات خرید داروهای مدیکر با کمترین هزینه قابل مقایسه که توسط سایر کشورهای پیشرفته پرداخت می شود. .

در ماه اکتبر ، دولت ترامپ دستوری را امضا کرد که بیمه گران بهداشت و درمان را ملزم به اعلام هزینه های قبلی می کند و به میلیون ها آمریکایی اجازه می دهد قبل از خرید به قیمت دارو و درمان دسترسی داشته باشند.

الکس هازارد ، وزیر بهداشت و خدمات بشردوستانه هنگام امضای این دستور گفت: “از آنجا که بیش از 70٪ از گرانترین خدمات بهداشتی را می توان خریداری کرد ، آمریکایی ها کنترل بیشتری بر مراقبت از خود خواهند داشت.

واشنگتن ، دی سی – 20 نوامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در جلسه توجیهی جیمز بردی در کاخ سفید در 20 نوامبر 2020 در واشنگتن با مطبوعات صحبت کرد. (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

اگرچه طرفداران این اقدام گفتند كه این باعث رقابت در بازار می شود و به آمریكایی ها اجازه می دهد با هزینه های كمتر گزینه های بیشتری داشته باشند ، اما مخالفان هشدار دادند كه شفافیت اجباری قیمت می تواند به طور مستقیم با رقابت مقابله كند و در نتیجه قیمت ها را افزایش دهد.

حتما بخوانید:
تولیدی مانتو عمده 🥇️جدیدترین مدل های 1400

وکیل مدافع سینتیا فیشر در ماه اکتبر به بنیاد Daily Caller News گفت: “دو سوم ورشکستگی مربوط به مراقبت های بهداشتی است” . “

دکتر رابرت گری بویز ، مخالف شفافیت قیمت ، به DCNF گفت که عکس آنچه تصور می شد ممکن است اتفاق بیفتد. وی گفت ، از آنجا كه تعداد تأمین كنندگان بسیار كم است ، آنها می توانند به راحتی قیمت های خود را با هم افزایش دهند و به آمریكایی ها آسیب برساند.

وی به DCNF گفت: “یک توافق ضمنی به سه شرایط همزمان احتیاج دارد: تعداد کمی از فروشندگان ، موانع زیاد برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی و شناخت متقابل از قیمت ها.” “دو مورد اول در حال حاضر بخشی از بخش هستند.”

ترامپ همچنین در سپتامبر دستوری را امضا کرد که به آمریکایی ها اجازه می دهد از کانادا که قیمت دارو اغلب پایین است ، دارو وارد کنند. با این حال ، تاکنون HHS در محاسبه میزان پس انداز آمریکایی ها موفق نبوده است زیرا نمی داند چه داروهایی وارد کشور می شود و این دستور از واردات مواد بیولوژیک حیاتی مانند انسولین جلوگیری می کند.

قیمت دارو در کانادا نسبت به ایالات متحده کمتر است ، تا حدی به این دلیل که دولت تعیین می کند که داروها تحت استراتژی کنترل شده مواد مخدر و مواد غذایی چگونه می توانند گران باشند.

واشنگتن ، دی سی - 20 نوامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، به جلسه توجیهی جیمز بردی در کاخ سفید در 20 نوامبر سال 2020 در واشنگتن نگاه می کند.  دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده اولین کنفرانس مطبوعاتی خود را در بیش از یک هفته برای اعلام قیمت داروهای تجویز شده در حالی که همچنان به چالش با نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ادامه داد (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

واشنگتن ، دی سی – 20 نوامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، به جلسه مطبوعاتی جیمز بردی در کاخ سفید در 20 نوامبر 2020 نگاه می کند (عکس: تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

این دستور هدفی بود که مدتها توسط سیاستمداران ناشناس هر دو حزب دنبال می شد. در سال 2019 ، ترامپ و دموکرات های مجلس نمایندگان کار در مورد لایحه دو حزب برای کاهش قیمت دارو را آغاز کردند و تابستان امسال ، برنی سندرز ، سناتور دموکرات ورمونت ، به یک اتوبوس پر از بیماران دیابتی پیوست که از کانادا از دیترویت به برای خرید انسولین با قیمت پایین تر. (مرتبط: ساندرز و ترامپ از نظر قیمت دارو احتمالاً متحد نیستند)

حتما بخوانید:
کفش روزمره مردانه-خرید و قیمت جدیدترین کفش های روزمره مردانه

هفته گذشته ، ترامپ دستور دیگری برای کاهش قیمت دارو برای آمریکایی ها در Medicare و Medicaid امضا کرد. این قرارداد الگوی مطلوب ترین کشور را در نظر گرفته است ، که برای هر دو برنامه بهداشتی دولت پیش بینی شده است که هزینه داروهای خاص بیش از کمترین قیمت تحمیل شده برای سایر کشورهای پیشرفته را پرداخت نکند.

هازارد روز جمعه در بیانیه ای گفت: “مطلوب ترین مدل ملی مهمترین اقدامی است كه دولت تاكنون برای كاهش هزینه های داروی آمریكا انجام داده است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید