ترامپ تأیید کرده است که وی حساب جاری هزینه های نظامی را تحت شرایط 230 مورد تحمیل خواهد کرد


رئیس جمهور دونالد ترامپ پنجشنبه شب با تأکید مجدد بر قصد خود برای وتو در قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) ، گفت جمهوری خواهان مفاد درخواست شده وی را شامل نمی شوند.

ترامپ روز سه شنبه گفته بود كه هرگونه NDAA را كه شامل زبان حذف بخش 230 و محافظت از پایگاه های نظامی به نام شخصیت های كنفدراسیون باشد ، وتو می كند. در نسخه نهایی این لایحه ، کمیسیونی برای بررسی نامگذاری پایگاه های کنفدراسیون تشکیل شد و در آن به بخش 230 که معیارهای وتو توسط ترامپ را دارد ، اشاره ای نشده است. (مرتبط: گزارش: حزب کمونیست چین آمار ویروس کرونا را جعل می کند ، اسناد داخلی را فاش می کند)

سخنگوی کاخ سفید ، کیلی مک انانی روز چهارشنبه تأیید کرد که ترامپ با تهدید وتوی خود مقابله خواهد کرد. با این حال ، وی گفت که مطمئن نیست که ترامپ نسخه ای از این لایحه را که یکی از درخواست های وی را قبول کرده و دیگری را قبول نمی کند ، می پذیرد.

چهارمین توئیت ترامپ تأیید می کند که وی قصد ندارد تنها نیمی از خواسته های خود را بپذیرد ، اگرچه مشخص نیست که حق وتو در سنا برداشته می شود یا خیر.

حتما بخوانید:
"تماشاگران مودب و منظم سقوط آمریکا": مارکو روبیو با عکس های احتمالی دفتر بایدن تابه می زند

ترامپ متحدان جمهوری خواه خود را به سرد شدن پا در حذف بخش 230 در اوایل روز پنجشنبه متهم کرد. این قانون به شرکت های اینترنتی در برابر محتوای مورد نظر کاربرانشان مصونیت می دهد.

ترامپ تنها جمهوریخواهی است که پیشنهاد حذف کامل بند 230 را مطرح کرده است. حتی جمهوریخواهانی که بیشترین انتقاد را نسبت به این قانون دارند ، مانند سناتور میسوری ، جاش هاولی ، پیشنهاد می کنند که این قانون را فقط از راه های اساسی تغییر دهند.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید