ترامپ: بایدن باید “ثابت کند” 80،000،000 رای وی “به طور غیرقانونی” به دست نیامده است


به نظر می رسد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، با توئیت صبح جمعه ، از تعهد روز پنجشنبه خود در انتقال صلح آمیز قدرت عقب نشینی کرده است.

ترامپ که در حال رفتن به گلف در باشگاه ملی گلف ترامپ بود ، می نویسد که جو بایدن رئیس جمهور منتخب “بایدن تنها در صورتی می تواند به عنوان رئیس جمهور وارد کاخ سفید شود که بتواند ثابت کند مسخره” 80 ، 000،000 رای “وی با تقلب بدست نیامده است.” یا غیرقانونی “

رئیس جمهور ادامه داد: “وقتی می بینید که در دیترویت ، آتلانتا ، فیلادلفیا و میلواکی چه اتفاقی افتاد ، تقلب گسترده در رأی دهندگان”. “او یک مشکل بزرگ غیرقابل حل دارد!” (مرتبط: “من قطعاً این کار را خواهم کرد” – ترامپ می گوید اگر بایدن در رای گیری در کالج انتخاباتی کاخ سفید را خالی کند)

ترامپ ابتدا در جریان راهپیمایی شکرگذاری گفت اگر “کالج انتخابات” بایدن را برنده انتخابات 2020 اعلام کند “مطمئنا” کاخ سفید را خالی خواهد کرد. او برای اولین بار از روز انتخابات سوال می کرد.

بعداً پنجشنبه شب ، او ادعا كرد كه Fake News Media در حال هماهنگي است تا “پيام واقعي” ظاهر مطبوعاتي او “هرگز ظاهر نشود.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در تاریخ 26 نوامبر سال 2020 در یک اجلاس تلفنی برای شکرگذاری با اعضای ارتش ایالات متحده در کاخ سفید در واشنگتن دی سی شرکت کرد (عکس: ANDREW CABALLERO-REYNOLDS / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

“نکته اصلی این بود که انتخابات در سال 2020 مساوی بود و من پیروز شدم!”

ترامپ روز پنجشنبه ضمن طرح س questionsال ها ، ابراز نگرانی کرد که در دور دوم انتخابات ژانویه سناتورهای جمهوری خواه در جورجیا کلی لوفلر و دیوید پردو نیز “سرقت” شوند.

حتما بخوانید:
کربن اکتیو یا فعال چیست و چه کاربردی دارد؟

وی پیش از اعلام اینكه در 5 دسامبر در جورجیا برای حمایت از لوفلر و پردو راهپیمایی كند ، ادامه داد: “شما یك سیستم تقلبی دارید.” “من فکر می کنم این بسیار خطرناک است.”

نگاه میکنم:
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید