ترامپ از هواداران می خواهد انتخابات سنا در گرجستان را تحریم نکنند


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا از هواداران خود خواسته است تا انتخابات آینده دور دوم سنا در گرجستان را تحریم نکنند و گفت که تحریم “درست در دست دموکراتها خواهد بود”.

ترامپ این اظهارات را ساعاتی پس از اعلام سفر به جورجیا برای تبلیغات مهم برای دیوید پوردو و کلی لوفلر ، که به دنبال دفاع از صندلی های خود در برابر دموکرات های چالش برانگیز هستند ، بیان کرد. جمهوری خواهان در حال حاضر 50 کرسی در سنا را در اختیار دارند ، این بدان معناست که هر دو پردو و لوفلر باید از دست بدهند تا دموکرات ها حزب را در مجلس عوض کنند.

“نه ، انتخابات 2020 یک تقلب کامل بود ، ما پیروز شدیم (و امیدواریم نتیجه تقلب را معکوس کنیم) ، اما ما باید دور شویم و به دیوید و کلی ، دو فرد بزرگ کمک کنیم. در غیر این صورت ما درست در دست برخی از افراد بسیار بیمار بازی می کنیم. من شنبه در گرجستان خواهم بود! “ترامپ نوشت.

برخی از طرفداران ترامپ در جورجیا و سراسر کشور در اعتراض به اتهامات ترامپ به کلاهبرداری گسترده رای دهندگان ، خواستار تحریم انتخابات دور دوم هستند. مبارزات انتخاباتی ترامپ هنوز شواهد مشخصی از کلاهبرداری ارائه نکرده و چالش های حقوقی تاکنون شکست خورده است (مرتبط: قاضی دستور تعلیق صدور گواهینامه از نتایج انتخابات پنسیلوانیا را پس از اینکه ایالت قبلاً آنها را تأیید کرد ، صادر کرد)

حتما بخوانید:
ایده های اتاق بازی های ویدیویی

ترامپ روز شنبه ، 5 دسامبر به جورجیا سفر خواهد کرد تا برای دو سناتور جمهوری خواه که در مقابل میدان دفاعی دموکرات ها ، رافائل وارنوک و جان اوسوف قرار دارند ، مبارزه کند.

اگرچه ترامپ آماده حمایت از اعضای حزب خود است ، اما او هنوز انتخابات ریاست جمهوری را به رسمیت نشناخته و همچنان ادعا می کند که نتیجه “تقلبی” است. با این حال ، او روز پنجشنبه تأیید کرد که اگر کالج انتخاب جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب را به عنوان برنده تصدیق کند ، “مطمئنا” کاخ سفید را ترک خواهد کرد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید