تاکر کارلسون می گوید وکیل مبارزات انتخاباتی ترامپ از ارائه شواهدی برای حمایت از ادعای کلاهبرداری رأی دهندگان بمبل خودداری کرده است


تاکر کارلسون ، مجری فاکس نیوز گفت ، سیدنی پاول ، وکیل مبارزات انتخاباتی ترامپ ، از ارائه شواهد در برنامه خود در حمایت از ادعای “بمب” خود مبنی بر سرقت دستگاه های رای گیری الکترونیکی میلیون ها رای از رئیس جمهور دونالد ترامپ ، خودداری کرد.

“ما سیدنی پاول را جدی گرفتیم. ما قصد جنگیدن با او را نداشتیم. ” “ما فقط می خواستیم جزئیات را ببینیم. چطور نتوانستی؟ به همین دلیل او را به نمایش دعوت کردیم. ما کل ساعت را به او می دادیم. در واقع ، ما تمام هفته آن را می دادیم و تمام وقت با حوصله گوش می دادیم. این داستان بسیار بزرگی است. “

“اما او هرگز هیچ مدرکی ارسال نکرد. کارلسون گفت یک صفحه نیست. “همانطور که مدام فشار می آوردیم ، او عصبانی شد و به ما گفت که دیگر با او تماس نگیریم. هنگامی که ما در اطراف کارزار انتخاباتی ترامپ ، افراد دارای موقعیت اقتدار ، با دیگران مشورت کردیم ، آنها به ما گفتند که پاول نیز هرگز هیچ مدرکی به آنها ارائه نداد. و همچنین او امروز چنین چیزی در کنفرانس مطبوعاتی ارائه نکرد “

نگاه میکنم:

پاول روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که “پول کمونیست” ارسال شده از طریق “ونزوئلا ، کوبا و احتمالاً چین” برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 مورد استفاده قرار گرفت. وی گفت که سیستم رای گیری Dominion و نرم افزار آن به گفته وال استریت ژورنال ، حدود 40 درصد از رای دهندگان آمریکایی خدمت می کنند ، با دستور هوگو چاوز رئیس جمهور سابق ونزوئلا ایجاد شده است “تا اطمینان حاصل شود که او هرگز در انتخابات جدید شکست نخورد” پس از شکست در انتخابات کشورش.

حتما بخوانید:
مزایا و معایب لیپوماتیک ران چیست؟

به ویژه ، پاول گفت که نرم افزار رأی گیری مورد استفاده Dominion توانایی چرخش آرا to از ترامپ به بایدن را دارد. پاول گفت این الگوریتم “در سراسر کشور برای گرفتن درصد معینی از آرا از رئیس جمهور ترامپ و تبدیل آنها به رئیس جمهور بایدن” پیاده سازی می شود.

پاول گفت که تلاش های قانونی مبارزات انتخاباتی ترامپ انجام خواهد داد اثباتش کن که ترامپ “با شکست شدید” پیروز شد. (مرتبط: ستاد انتخاباتی ترامپ می گوید “تقلب” کافی برای خنثی کردن نتیجه انتخابات را کشف کرده است)

کارلسون گفت که ادعاهای پاول ، اگر واقعیت داشته باشد ، “بزرگترین جنایت در تاریخ آمریکا” خواهد بود.

“پاول گفت که رای گیری الکترونیکی خطرناک است. کارلسون گفت: “ما آنجا با او هستیم.” “اما او هرگز نشان نداد که رای واقعی توسط دونالد ترامپ به طور غیرقانونی از نرم افزار به جو بایدن منتقل شده است.”

چرا این را به شما می گوییم؟ کارلسون گفت: زیرا این درست است. “شاید سیدنی پاول به زودی با جزئیات دقیقاً چگونگی این اتفاق روبرو شود.” شاید ما مطمئنا امیدواریم که او این کار را انجام دهد. “

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
باربری تهران نو - تجربه یک اسباب کشی رویایی با اتوبار در محدوده تهران نو
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید