تاکر کارلسون درباره آخرین خاطرات اوباما می گوید: “باراک اوباما یک نابغه است. شما نژادپرست هستید


تاکر کارلسون ، مجری فاکس نیوز ، روز پنجشنبه آخرین خاطرات رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، “سرزمین موعود” را مرور کرد و گفت پیام این کتاب این است: “باراک اوباما یک نابغه است. شما نژادپرست هستید “

“در اینجا یادداشتهای مربوط به مقیاس وجود دارد. باراک اوباما یک نابغه است. شما نژادپرست هستید آن را فراموش نکن؟ این موضوع تمام دوران ریاست جمهوری اوباما بود. به نظر می رسد از آن زمان او چیزهای زیادی یاد نگرفته است. ” (مرتبط: گزارش: باراک اوباما ، برخلاف همسرش میشل ، که “یک نویسنده شبح داشت” هنوز خاطرات خود را کامل نکرده است)

کارلسون گفت: “این نمایش می تواند امشب به طور قانع کننده ای گزارش کند که باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین مشکلی با عزت نفس ندارد.”

“اوباما هنوز 50 ساله است و قبلاً رزومه دوم خود را نوشته است. جدید با آمدن هفته آینده سقوط می کند. “

“این توضیح باراک اوباما در مورد چرایی آن است [President] دونالد ترامپ در سال 2016 پیروز شد ، به نقل از: “برای میلیون ها آمریکایی که در کاخ سفید توسط سیاه پوستان مرعوب شده اند ، او قول داد که اکسیر اضطراب نژادی آنها است.”

“بنابراین ترامپ برنده شد زیرا شما نژادپرست هستید. این توضیح اوست. “

مجری فاکس نیوز گفت اوباما مسئول “مرگ طبقه متوسط” است و گفت که گروه حقوق و دستمزد “برای اولین بار در زمان اوباما به یک اقلیت در این کشور تبدیل شده است.” منتقدان رئیس جمهور سابق به رشد اقتصادی پایین که در دوره ریاست جمهوری وی ادامه داشته اشاره کرده اند.

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون |باربری در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

ارزش سهام بورس اوراق بهادار تحت رهبری ملی او سه برابر شده است و اوباما در سال 2018 اعتبار اقتصاد پررونقی را که قبل از محاصره همه گیر ویروس کرونا باعث بیکاری شده بود در نظر گرفت.

کارلسون گفت که دولت اوباما “بدترین نابرابری در درآمد را در تاریخ ما تسریع کرده است” و باعث افزایش مواد مخدر و مصرف بیش از حد آن در مناطق روستایی آمریکا شده است. (مرتبط: به گفته اوباما می خواهد فروش کتاب همسرش را شکست دهد)


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید