تام Cotton پس از انتقاد از پروژه “1619” NYT با واکنش شدید روبرو شد


تام Cotton ، سناتور جمهوری خواه آرکانزاس ، به انتقاد روزنامه نیویورک تایمز به دلیل اینکه داستان عبادت کنندگان را “افسانه” خواند و به دلیل انتقاد وی از پروژه 1619 ، که به گفته وی “تخریب شد” واکنش نشان داد.

Cotton روز چهارشنبه در صحن سنا گفت: “همراه با میهن پرستان 1776 ، زائران 1620 شایسته افتخار بنیانگذاران آمریکایی هستند.” “متأسفانه ، به نظر می رسد خاطرات ، موکب ها یا جشنواره هایی برای بزرگداشت زائران امسال کم است ، شاید تا حدی به این دلیل که اخیراً شارلاتان های تجدیدنظرطلب چپ رادیکال استدلال کرده اند که سال قبل بنیان واقعی آمریکا بود.

پنبه ادامه داد: “هیچ چیز از حقیقت دورتر نیست.” “پرستش کنندگان و جمع و جور آنها ، به عنوان بنیانگذاران و اعلامیه آنها ، بنیان واقعی آمریکا را تشکیل دادند.” (مرتبط: لحظاتی پس از آنکه ترامپ تام كاتن را برای SCOTUS قایقرانی كرد ، پنبه می گوید: “وقت آن است كه Roe V. Wade برود”)

این سناتور افزود: “بعضی از افراد ، شاید اعتماد به نفس تمدنی لازم برای جشن زائران را از دست داده باشند.” به عنوان مثال فقط امروز نیویورک تایمز تاریخ را “افسانه” و “کاریکاتور” خواند. در بخش غذا ، کمتر نیست. شاید هم اکنون ویراستاران درست سیاسی از نظر سیاسی 1619 مسئول تهیه دستورهای کدو تنبل تایمز نیز باشند. اما من همچنان افتخار و اطمینان قبلی هایمان را دارم. “

کلیپی از سخنرانی Cotton در توییتر منتشر شد و بیش از 1.5 میلیون بازدید داشت.

منتقدان به سرعت نظرات Cotton را به چالش کشیدند.

حتما بخوانید:
آیا به نظر می رسد که قابل اعتماد هستند؟

ایلان عمر سخنگوی دموکرات مینه سوتا گفت: “وقتی احساس تاریخ شما فراتر از کتابهای رنگ آمیزی کلاس 3 شما نباشد و داستان واقعی شما را وحشت زده کند.”

دیگران اظهار نظرهای سختگیرانه تری کردند.

تونی پوسنانسکی ، هنرمند و نویسنده ، پنبه را “لعنت و لعن و نژادپرست” خواند. اسقف تالبرت سوان گفت که پنبه “یک تکه زباله نژادپرستانه” است.

آدام بست ، مدیر و کارآفرین گفت: “12 میلیون نفر یک روز پس از کریسمس مزایای بیکاری خود را از دست می دهند ، اما تام کاتن ترجیح می دهد از نمازگزاران خشمگین شود تا اینکه در واقع کاری برای بهبود تعطیلات انجام دهد.”

فردریک جوزف ، کارمند سابق الیزابت وارن و برنی سندرز گفت که پنبه “یک برتری سفید روشن” است.

نیکول-هانا جونز ، بنیانگذار پروژه 1619 ، هنگامی که خواننده رپ ال ال کول جی ، پروژه 1619 را علیه سنت توماس پنبه گفت ، “من می توانم در 45 دقیقه در DC باشم” گفت.

این اولین بار نیست که پنبه و نیویورک تایمز با هم درگیر می شوند. در نشریه ای که اوایل ماه ژوئن در تایمز منتشر شد ، كوتن خواستار استقرار ارتش آمریكا برای “برقراری نظم” در میان اعتراضات و آشوب ها در سراسر كشور شد. پس از انتشار این نشریه ، تعداد زیادی از کارمندان به انتشار آن اعتراض کردند و چندین نفر از آنها در توییتر خود ارسال کردند: “انجام این کار کارکنان BlackNYTimes را به خطر می اندازد.” روزنامه نیویورک تایمز بعداً از انتشار روزنامه Cotton عذرخواهی کرد.

حتما بخوانید:
سناتور چاک گراسلی پس از بهبودی از ویروس کرونا به کاپیتول بازگشت ، استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی را تشویق کرد
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید