تأیید واقعیت: تصاویر ویروسی ادعا می کنند که بیشتر از آنچه در پنسیلوانیا درخواست شده ، برای نامه های الکترونیکی بولتن برگردانده اند


یک پست ویروسی اینستاگرامی ادعا می کند تعداد رای بیشتری از نامه های درخواست شده در انتخابات عمومی سال 2020 در پنسیلوانیا از طریق پست ارسال شده است.

جمله: نادرست

بر اساس اعلامیه مطبوعاتی دفتر فرماندار پنسیلوانیا ، بیش از 3 میلیون نفر تقاضای آرا ball پستی را برای انتخابات عمومی 2020 دارند. اطلاعات ارائه شده توسط دفتر وزیر امور خارجه پنسیلوانیا در پروژه انتخابات ایالات متحده نشان می دهد که تعداد برگه های برگردانده شده – بیش از 2.6 میلیون برگ آراots – از تعداد درخواست شده در ایالت فراتر نرفته است.

تأیید حقایق:

این تصویر که یک صفحه نمایش را نشان می دهد ، ادعا می کند که پنسیلوانیا 1.8 میلیون برگ رای غایب برای انتخابات عمومی سال 2020 ارسال کرده است ، اما در نهایت 2.5 میلیون آرا ثبت شده است. کاربر توییتر خاطرنشان می کند: “من نابغه نیستم ، اما اطمینان دارم که ** 700000 ** صدای فانتزی گواهی بر تقلب گسترده است.”

در بیانیه مطبوعاتی در تاریخ 27 اکتبر از دفتر فرمانداری پنسیلوانیا گفته شد که بیش از 3 میلیون نفر از طریق پست الکترونیکی درخواست رای دادن در انتخابات عمومی را داده اند. در لایحه انتخابات ایالات متحده آمده است که بیش از 2.6 میلیون برگ رای گیری به پنسیلوانیا برگردانده شده است ، که کمتر از تعداد برگه های رای گیری درخواستی در این ایالت است.

بر اساس داده های ارائه شده به پروژه انتخابات ایالات متحده توسط ایالت ، بیش از 1.9 میلیون دموکرات و نزدیک به 785000 جمهوری خواه تقاضای برگه های رای گیری در پنسیلوانیا و همچنین حدود 25000 نفر با ثبت نام احزاب کوچک و بیش از 336000 نفر بدون وابستگی به حزب را دارند. وزیر پنسیلوانیا. به گفته پروژه انتخابات ایالات متحده ، میزان بازدهی آرا in از طریق پست در دموکراتها 87.7 درصد و در میان جمهوریخواهان 79.4 درصد بوده است.

حتما بخوانید:
تورم ماهانه مسکن ۶.۵ درصد کاهش یافت/ میانگین قیمت مسکن در تهران به ۴۵ میلیون تومان رسید.

تعداد آرا پستی به اشتباه ادعا شده است كه در جریان انتخابات عمومی ارسال شده است یا از تعداد آرا پستی درخواست شده در انتخابات عمومی توسط افرادی كه به عنوان دموكرات ثبت شده اند یا از تعداد آرا ناشی می شود. برای نامه مورد نیاز به طور کلی در انتخابات ایالت اصلی در ماه ژوئن. (مرتبط: آیا RealClearPolitics پیروزی بایدن را در پنسیلوانیا لغو کرد و وی را از حیث رئیس جمهور تازه انتخاب شده محروم کرد؟)

طبق وب سایت وزیر امور خارجه پنسیلوانیا ، بیش از 1.8 میلیون رأی گیری از طریق پست الکترونیکی برای انتخابات مقدماتی درخواست شده است. بر اساس گزارش دفتر وزیر امور خارجه پنسیلوانیا ، بیش از یک میلیون و 400 هزار رأی در طی انتخابات مقدماتی از طریق پست یا غیر حضوری داده شد.

به نظر می رسد “جلسات انتخاباتی پنسیلوانیا” که در پست اینستاگرام ذکر شده است ، اشاره به جلسه کمیته ایالتی مجلس سنای جمهوریخواه است که در 25 نوامبر در گتیسبورگ برگزار شد. رودی جولیانی ، شهردار سابق نیویورک و وكیل شخصی رئیس جمهور دونالد ترامپ ، همانطور كه ​​سناتور پنسیلوانیا ، داگ مگریانو ، درخواست مشابهی را در دادگاه مطرح كرد. در توییتر.

آسوشیتدپرس گزارش داد که پنسیلوانیا نتایج انتخابات خود را برای رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور در 24 نوامبر تأیید کرد. بر اساس اعلامیه مطبوعاتی دولت پنسیلوانیا در 24 نوامبر ، جو بایدن رئیس جمهور منتخب بیش از 3.4 میلیون رأی در پنسیلوانیا و دونالد ترامپ رئیس جمهور بیش از 3.3 میلیون رأی و جو جورگنسن نامزد لیبرتاریان بیش از 79000 رأی آوردند.

حتما بخوانید:
لیست قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی در منزل + بروزرسانی سال 1401

این بررسی واقعیت در FactChat در IFCN 2020 برای انتخابات ایالات متحده #Chatbot در WhatsApp موجود است. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید