بیل بار: وزارت دادگستری هیچ مدرکی مبنی بر تقلب در تغییر نتیجه انتخابات پیدا نکرد


دادستان کل آمریکا ، بیل بار روز سه شنبه به آسوشیتدپرس گفت ، وزارت دادگستری ایالات متحده هیچ مدرکی درباره تقلب در انتخابات پیدا نکرده است که بتواند نتیجه انتخابات 2020 را معکوس کند.

بیانیه بار ادعاهای رئیس جمهور دونالد ترامپ در مورد کلاهبرداری گسترده را کم اهمیت جلوه می دهد و هفته ها پس از آن صورت می گیرد که بار برای اولین بار به دی.جی.جی دستور داد هرگونه ادعای کلاهبرداری را دریافت کنند. بر اساس گزارش های کاخ سفید ، باری اندکی پس از مصاحبه خود با AP بار نیز در حال ورود به کاخ سفید بود. ترامپ هنوز انتخابات را به رسمیت نشناخته است ، و كیلی مك انانی سخنگوی كاخ سفید گفت تا زمانی كه چالش های حقوقی او تمام نشود این كار را نخواهد كرد.

بار به AP گفت: “تا به امروز ، ما تقلب گسترده ای را ندیده ایم که بتواند نتیجه دیگری از انتخابات را تحت تأثیر قرار دهد.” (مرتبط: گزارش: رودی جولیانی درباره گرفتن بخشش پیشگیرانه با ترامپ بحث می کند)

کاخ سفید بلافاصله به درخواست نظر دیلی کالر پاسخ نداد ، اما رودی جولیانی ، وکیل مبارزات انتخاباتی ترامپ ، بلافاصله پس از گزارش AP بیانیه ای صادر کرد.

جولیانی گفت: “با كمال احترام به دادستان كل ، هیچ شباهتی به تحقیقات وزارت دادگستری وجود نداشته است.” “ما شواهد کافی از رأی گیری غیرقانونی را حداقل در شش ایالت جمع آوری کرده ایم که آنها تحقیق نکرده اند. شاهدان بسیاری داریم که سوگند یاد می کنند که جنایات کلاهبرداری در رای دهندگان را دیده اند. از نظر دانش ما ، هیچ کس با DOJ مصاحبه نکرده است. وزارت دادگستری همچنین هیچ دستگاه رأی گیری را مورد بازرسی قرار نداد و همچنین آنها از قدرت احضار خود برای تعیین حقیقت استفاده نکردند. “

به نظر می رسد که این نوار آب سرد را به اتهامات سیدنی پاول ، وکیل مدافع ترامپ ، پرتاب می کند ، که ادعا می کند دستگاه های رای گیری Dominion برای رای دادن به بایدن آرای اضافی برنامه ریزی شده اند. با این حال ، او از نام او نام برد.

حتما بخوانید:
ویرایشگر روزانه خلاصه: مسابقه سنا در جورجیا داغ می شود ، سوال بسته بندی دادگاه Warnock Dodges

“این ادعا وجود دارد که این یک تقلب سیستماتیک است و این ادعایی وجود دارد که اساساً ماشین آلات برای تحریف نتایج انتخابات برنامه ریزی شده اند. بایدن به AP گفت: “هر دو DHS و DOJ در این مورد تحقیق کرده اند و تاکنون ما چیزی برای اثبات آن ندیده ایم.”

ترامپ و ستاد انتخاباتی وی هنوز موارد زیادی در ویسکانسین و جاهای دیگر دارد ، اما تعداد آنها رو به کاهش است. مهلت چالش انتخابات 8 دسامبر نیز در حال نزدیک شدن است و دعاوی مربوط به مبارزات انتخاباتی در پنسیلوانیا ، جورجیا ، آریزونا و نوادا پس گرفته شده یا لغو شده است ، به نام چند مورد.

ترامپ ادعا می کند که میلیون ها رأی برای بایدن از طریق پست و شکسته شده و از “دسترسی قابل توجه” به روند رأی گیری از ناظران نظرسنجی GOP جلوگیری شده است. مبارزات انتخاباتی وی روز سه شنبه در یک دادخواست استدلال کرد که بیش از 220،000 رأی در ویسکانسین ، بایدن ، که بیش از 20،000 رأی کسب کرد ، شمرده نشده است. فرماندار ویسکانسین ، تونی اورس روز دوشنبه نتایج این ایالت را تأیید کرد. دانشکده انتخابات رسماً تصویب نتایج ملی را در 14 دسامبر اعلام می کند.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید