[ad_1]

بورگس اونز جمهوری خواه یوتا روز جمعه گفت که مشتاقانه منتظر عضویت در نیروی آزادی در کنگره برای مقابله با گروه دموکرات است.

اونز در گفتگو با فاکس نیوز گفت: “ما در برابر جوخه نیروی آزادی داریم.” کورتس

وی گفت: “ما گروهی از مردم را داریم كه به كشور ما ایمان دارند ، به خدا ، كشور ، خانواده ، احترام به زن و قدرت و كشور دیگری كه از هرچه گفتم بیزار است. بنابراین من فکر می کنم نکته مهم این است که آمریکایی ها به سمت نور می شتابند ، آنها پیام ما را دوست خواهند داشت ، و سیاست های موجود را دوست خواهند داشت. “

اونز این ماه در یک رقابت نزدیک در کنگره ، بن مک آدامز ، رئیس فعلی را شکست داد. (مرتبط: Burgess Owens می گوید “BLM Inc چیزی نیست جز یک سازمان مارکسیست”)

ستاره سابق NFL که با نیویورک جتس و اوکلند رایدرز بازی می کرد ، گفت که حزب دموکرات بیش از حد اخذ شده است و اکنون آمریکایی ها را از هم جدا کرده است. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. ما انسانها به هماهنگی اعتقاد داریم. چپ ها ، سوسیالیست ها و مارکسیست ها ، آنها می خواهند ما را از هم جدا کنند. این همیشه وجود داشته و آنها پیشرفت می کنند و مردم را بیچاره می کنند. “

وی گفت که دموکراتها در داخل کشور مسابقه را از دست داده اند زیرا بسیاری از آمریکاییها “سختگیری ، شر سوسیالیسم و ​​مارکسیسم” را درک کرده اند. بنابراین می توانیم از روی تجربه صحبت کنیم. من بخشی از آن نسلی هستم که چپ به آن آغشته می شود. “

پورتلند ، یا - 23 سپتامبر: مقامات پلیس پورتلند از کنار آتش سوزی که توسط کوکتل مولوتف به سمت پلیس پرتاب شد در 23 سپتامبر سال 2020 در پورتلند ، ایالات متحده عبور کردند.  روز چهارشنبه در پی نتایج تحقیقات بزرگ پلیس در مورد تیراندازی برونا تیلور ، اعتراضات خشونت آمیز در سراسر کشور آغاز شد.  (عکس از ناتان هوارد / گتی ایماژ)

پلیس پورتلند از کنار آتش سوزی که توسط کوکتل مولوتف به سمت پلیس پرتاب شد در 23 سپتامبر 2020 در پورتلند ، ایالات متحده آمریکا عبور کرد. روز چهارشنبه در پی نتایج تحقیقات بزرگ پلیس در مورد تیراندازی برونا تیلور ، اعتراضات خشونت آمیز در سراسر کشور آغاز شد. (عکس از ناتان هوارد / گتی ایماژ)

اوونز همچنین ورزشکارانی را که در هنگام سرود ملی به زانو زدن ادامه می دهند محکوم کرد و تعجب کرد که “آن بازیکنان جوانی که میلیون ها دلار درآمد دارند [and] آنها تصمیم می گیرند که نمی خواهند از جای خود بلند شوند. »این کار را در خارج از فصل انجام می دهند و اینکه آیا آنها به افراد سیاه پوستی که در طی آشوب و سرقت های تابستانی تجارت خود را از دست داده اند کمک می کنند. (مرتبط: منحصر به فرد: بورگس اونز می گوید که او به دلیل اعتراض به سرود Kapernik ، NFL را تحریم کرد)

من با شما صادق خواهم بود … من با NFL تمام شدم. تا زمانی که کمیسر از کار برکنار شود ، من دیگر نظاره گر نیستم ، زیرا ما میلیونها آمریکایی داشتیم که هزینه زندگی در این کشور بزرگ را می پرداختند ، تا این فعالان لیبرال یا این فعالان رادیکال NFL ما را از هم جدا کنند.

وی گفت: “برخیز. برای پرچم ایستادگی کن ، و اگر نمی خواهی این کار را بکنی ، آمریکایی ها به ما نشان می دهند که واقعاً به تجارت شما احتیاج نداریم. ما به تفریح ​​نیاز نداریم.”

بسیاری از شخصیت های بزرگ ورزشی در هنگام اجرای سرود ملی زانو زدند و به آنچه نژاد پرستی سیستمی علیه سیاه پوستان فکر می کردند اعتراض کردند.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir