بورگس اونز نیروهای آزادی را برای مبارزه با جوخه های چپ انتخاب کرد


بورگس اونز جمهوری خواه یوتا روز جمعه گفت که مشتاقانه منتظر عضویت در نیروی آزادی در کنگره برای مقابله با گروه دموکرات است.

اونز در گفتگو با فاکس نیوز گفت: “ما در برابر جوخه نیروی آزادی داریم.” کورتس

وی گفت: “ما گروهی از مردم را داریم كه به كشور ما ایمان دارند ، به خدا ، كشور ، خانواده ، احترام به زن و قدرت و كشور دیگری كه از هرچه گفتم بیزار است. بنابراین من فکر می کنم نکته مهم این است که آمریکایی ها به سمت نور می شتابند ، آنها پیام ما را دوست خواهند داشت ، و سیاست های موجود را دوست خواهند داشت. “

اونز این ماه در یک رقابت نزدیک در کنگره ، بن مک آدامز ، رئیس فعلی را شکست داد. (مرتبط: Burgess Owens می گوید “BLM Inc چیزی نیست جز یک سازمان مارکسیست”)

ستاره سابق NFL که با نیویورک جتس و اوکلند رایدرز بازی می کرد ، گفت که حزب دموکرات بیش از حد اخذ شده است و اکنون آمریکایی ها را از هم جدا کرده است. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. ما انسانها به هماهنگی اعتقاد داریم. چپ ها ، سوسیالیست ها و مارکسیست ها ، آنها می خواهند ما را از هم جدا کنند. این همیشه وجود داشته و آنها پیشرفت می کنند و مردم را بیچاره می کنند. “

وی گفت که دموکراتها در داخل کشور مسابقه را از دست داده اند زیرا بسیاری از آمریکاییها “سختگیری ، شر سوسیالیسم و ​​مارکسیسم” را درک کرده اند. بنابراین می توانیم از روی تجربه صحبت کنیم. من بخشی از آن نسلی هستم که چپ به آن آغشته می شود. “

پلیس پورتلند از کنار آتش سوزی که توسط کوکتل مولوتف به سمت پلیس پرتاب شد در 23 سپتامبر 2020 در پورتلند ، ایالات متحده آمریکا عبور کرد. روز چهارشنبه در پی نتایج تحقیقات بزرگ پلیس در مورد تیراندازی برونا تیلور ، اعتراضات خشونت آمیز در سراسر کشور آغاز شد. (عکس از ناتان هوارد / گتی ایماژ)

اوونز همچنین ورزشکارانی را که در هنگام سرود ملی به زانو زدن ادامه می دهند محکوم کرد و تعجب کرد که “آن بازیکنان جوانی که میلیون ها دلار درآمد دارند [and] آنها تصمیم می گیرند که نمی خواهند از جای خود بلند شوند. »این کار را در خارج از فصل انجام می دهند و اینکه آیا آنها به افراد سیاه پوستی که در طی آشوب و سرقت های تابستانی تجارت خود را از دست داده اند کمک می کنند. (مرتبط: منحصر به فرد: بورگس اونز می گوید که او به دلیل اعتراض به سرود Kapernik ، NFL را تحریم کرد)

من با شما صادق خواهم بود … من با NFL تمام شدم. تا زمانی که کمیسر از کار برکنار شود ، من دیگر نظاره گر نیستم ، زیرا ما میلیونها آمریکایی داشتیم که هزینه زندگی در این کشور بزرگ را می پرداختند ، تا این فعالان لیبرال یا این فعالان رادیکال NFL ما را از هم جدا کنند.

وی گفت: “برخیز. برای پرچم ایستادگی کن ، و اگر نمی خواهی این کار را بکنی ، آمریکایی ها به ما نشان می دهند که واقعاً به تجارت شما احتیاج نداریم. ما به تفریح ​​نیاز نداریم.”

حتما بخوانید:
سردبیر Daily Rundown: دادگاه عالی آزادی دین را پیروزی می بخشد

بسیاری از شخصیت های بزرگ ورزشی در هنگام اجرای سرود ملی زانو زدند و به آنچه نژاد پرستی سیستمی علیه سیاه پوستان فکر می کردند اعتراض کردند.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید