به نظر می رسد Saint-David Perdue پیروزی بایدن را در این ویدئو پذیرفته است


دیوید پوردو ، سناتور جمهوری خواه جورجیا ، ظاهراً روز پنجشنبه پیروزی جو بایدن رئیس جمهور منتخب را در ضبطی که توسط واشنگتن پست دریافت کرد ، تصدیق کرد.

به گزارش پست ، پوردو در ویدئویی که برای ائتلاف یهودی جمهوری خواه اهمیت دارد ، گفت: “ما می دانیم که این تغییر فرماندهی در راس برای روابط خارجی ما به چه معناست.” “اگر ما بتوانیم اکثریت را در مجلس سنا حفظ کنیم ، حداقل می توانیم برای برخی از مواردی که اردوگاه بایدن از نظر سیاست خارجی آنها صحبت می کند ، یک محافظ باشیم.”

این ضبط تنها دو روز قبل از سفر رئیس جمهور دونالد ترامپ به جورجیا برای تبلیغ به نمایندگی از پردو و سناتور جمهوری خواه کلی لوفلر انجام شده است. . (مرتبط: ادعاهای ترامپ ادعاهای کلاهبرداری با اقدامات خودشان پشتیبانی نمی شود)

پوردو همچنین در مورد روابط دیرینه بایدن و رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل بحث کرد و این دو “مذاکره کننده معروف” را با توانایی دستیابی به معاملات جامع که در “دو یا سه دولت” مشاهده نمی شود ، خواند. (مربوط می شود: بایدن می گوید “چندین” سناتور حزب جمهوری خواه به طور خصوصی از او استقبال کردند)

پست نوشت: وی همچنین از دولت ترامپ به عنوان “آخرین دولت” یاد کرد.

“ما این فرصت را داریم که کاری را انجام دهیم که ممکن است در آخرین دولت بین آنها از دست رفته باشد [House Speaker Nancy] پلوسی و ترامپ “، پردو گفت. “فقط یک پل خیلی دور بود که فکر کنیم ما آنها را وادار به مذاکره می کنیم. اما در اینجا بایدن و مک کانل را داریم که همکاران سابق سنا هستند و از مذاکره کنندگان مشهوری هستند و اگر بایدن بتواند از انتهای حزب خود خارج شود ، می توانند معاملات انجام دهند. “

حتما بخوانید:
دکور مغازه عینک فروشی با جدید ترین ایده های طراحی

پردو در قسمت دیگری از ضبط پرچین زد ، و گفت که سنا “اگر” می تواند یک بافر باشد. [Democrats] در پایان ، آنها در قدرت هستند ، “طبق اداره پست.

کامینگ ، جی جی – 13 نوامبر: سناتور آمریکایی دیوید پردو (R-GA) و سن کلی لوفلر (R-GA) در یک کمپین رستوران همفکر در 13 نوامبر 2020 در کامینگ ، جورجیا صحبت می کنند (مگان وارنر / گتی ایماژ).

جان بورک ، مدیر ارتباطات پردو ، این ضبط را “غیرتاریخی” خواند و اظهارات پردو درباره ترامپ را در بیانیه ای برای بنیاد خبری دیلی کالر برجسته کرد.

“این تاریخ نیست – سناتور پردو به طور کامل از رئیس جمهور ترامپ و مبارزه او برای شفافیت و دقت در این انتخابات حمایت می کند. بورک گفت: “هوا هفته ها نگران کننده عواقب کنترل کامل دموکراتیک کنگره در صورت پیروزی سومر در این دو کرسی در جورجیا است.”

به گزارش پست ، لوفلر نیز در طول مکالمه صحبت کرد ، هرچند که از بایدن با نامی نام نبرد. با این حال ، وی گفت که در صورت انتخاب مجدد ، اولویت اصلی آنها دفاع از “کاری است که در چهار سال گذشته اتفاق افتاده است”. (مرتبط: سومر: اگر دموکرات ها جورجیا را برنده شوند ، پس “آمریکا را تغییر دهید”)

سخنگوی لوفلر بلافاصله به درخواست DCNF برای اظهار نظر پاسخ نداد. با این حال ، سخنگوی سخنگوی پست ، گفت که او پیروزی بایدن را تصدیق نمی کند.

“[Loeffler] سخنگوی رئیس جمهور گفت ، رئیس جمهور ، كه تمام گزینه های موجود را برای اطمینان از صحت نتایج انتخابات در حالی كه وی كار می كند و حفظ اکثریت در سنا در 5 ژانویه ، از بین رفته است. “این یک کاملاً غیر داستانی است.”

حتما بخوانید:
مارک میدوز ، قبل از آزمایش مثبت برای COVID ، بدون ماسک رویداد در روز انتخابات دیده می شود

پردو و لوفلر پس از پاکسازی 50٪ از آرا competitions در رقابتهای خود ، نتوانستند از دور دوم خود جلوگیری کنند. پردو با 49.7٪ به کار خود پایان داد ، در حالی که لوفلر که بیش از 20 نامزد در مسابقه خود داشت ، با 25.9٪ به کار خود پایان داد.

کاندیداهای حزب دموکرات مربوطه ، جان اوسوف و روحانی رافائل وارنوک ، به ترتیب با 47.9 و 32.9 درصد به کار خود پایان دادند.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید