“به اندازه دامن پودل مدرن”: گرگ گاتفلد ادعا می کند که بایدن اولین کسی است که “مشروعیت” را زیر سوال می برد


گرگ گوتفلد ، مجری فاکس نیوز ، این ادعا را رد کرد که رئیس جمهور منتخب جو بایدن اولین “رئیس جمهور مدرن” بود که وارد دفتر شد ، در حالی که مخالفان مشروعیت او را زیر سوال بردند.

گوتفلد “پنج” را روز سه شنبه با نقل قول از ستون نویس نیویورک تایمز ، پل کروگمن ، که گفت بایدن “اولین رئیس جمهور مدرن است که سعی می کند در برابر مخالفتی که از پذیرش مشروعیت وی امتناع می ورزد ، حکومت کند” افتتاح کرد. (مرتبط: “بگذارید من تمام کنم ، بگذار من تمام کنم”: گرگ گاتفلد و خوان ویلیامز بر سر ترامپ درگیر می شوند)

نگاه میکنم:

“سلام. من گرگ گاتفلد هستم با كتی پاوليك ، خوان ويليامز ، جسی واترز و زنی كه باعث بوق او می شود ، دانا پرینو ، پنج نفر ، گاتفلد نمایش را با مقدمه باز كرد و بلافاصله به ستون كروگمن رفت.

گوتفلد پس از خواندن سطر “آخرین فریب” کروگمن ، واکنش خود را ارائه داد.

– خوب وی گفت: “اول ، بایدن تقریباً به اندازه دامن پودل مد است ،” و دوم ، رئیس جمهور فعلی مجبور شده است چهار سال با مخالفت نخبگان مبارزه کند ، که اغلب از یک کلمه بسیار آشنا استفاده می کند. کروگمن واضح است که هیچ کدام از اینها را به خاطر نمی آورد ، هیلاری؟

“او می داند که او یک رئیس جمهور نامشروع است. او می داند “، هیلاری کلینتون در سال 2019 هنگام حضور در CBS Sunday Morning گفت.

“با این حال ، او تنها نیست. اون دلقک رو یادته؟ گاتفلد ویدیوی دیگری را این بار از جری نادلر سخنگوی دموکرات نیویورک پخش کرد.

حتما بخوانید:
دادستان کل اوباما در حال دفاع از شرکت های متهم به حمایت از برده داری کودکان است

در سال 2017 ، نادلر به CNN اعتراف كرد كه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور “به طور قانونی” انتخاب شده است ، اما گفت نفوذ روسیه و دخالت FBI در روزهای پایانی انتخابات مشروعیت وی را زیر سوال می برد.

گاتفلد هنگام تنظیم ویدیوی بعدی گفت: “من تعجب می كنم كه جو چه احساسی در این باره دارد.”

در جریان مبارزات انتخاباتی ماه مه 2019 ، بایدن در پاسخ به طرفداری که ادعا می کرد ترامپ “رئیس جمهوری نامشروع” است ، گفت: “کاملاً موافقم”.

گاتفلد در ادامه با اشاره به دیگران – از جمله خود كروگمن – گفت كه تنها احتمال در ذهن او انكار است.

“آن موقع مورد توجه من قرار گرفت. شاید برای حفظ چنین خیالی کمیک مستند و مستند ، تنها راه توسل آنها انکار است. او هرگز اتفاق نیفتاده است. ” “شانس کروگمن این است که کارفرما با دریافت کلیک به دیوانگی خود بپردازد ، و ضربت ناپذیری مداوم آنها ضرورتی اخلاقی برای حذف ترامپ به هر طریق ایجاد می کند: استیضاح متمم 25 ، تقلب در انتخابات . به همین دلیل است که آمریکا رسانه ها را آنگونه که هست می بیند. چه کلمه ای است؟ اوه ، بله ، به طور غیرقانونی “


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید