[ad_1]

بخش مسکن و شهرسازی. طبق بیانیه روز دوشنبه بنیاد خبری Daily Caller ، بن کارسون گفت که او پس از بهبودی از ویروس کرونا به کار خود بازگشت.

“من می خواهم همه بدانند که آزمایش COVID-19 منفی است و دوباره در دفتر هستم. کارسون در بیانیه ای گفت: “من می خواهم از همه بخاطر دعاهای طولانی شان تشکر کنم که با این ویروس مبارزه کردم.”

به گزارش هیل ، سخنگو و مشاور تایید کرد کارسون در اوایل ماه نوامبر مثبت بود. کارسون گفت که وی معتقد است هفته گذشته در فیس بوک در مبارزه با ویروس کرونا “خارج از جنگل” است.

کارسون در یک پست در فیس بوک گفت: از همه شما بخاطر حمایت و دعای شما متشکرم که من و Candy با COVID-19 جنگیدیم.

کارسون در پست فیس بوکی خود گفت که وی “بسیار بیمار” است و در ابتدا پس از مصرف Oleander 4X “بهبود چشمگیری” پیدا کرده است. (مرتبط: بن کارسون در نبرد COVID-19 اعلام کرد “من معتقدم که از جنگل خارج شده ام”)

“با این حال ، من چندین بیماری همزمان دارم و بعد از مدت کوتاهی ، وقتی فقط ناراحتی خفیفی را تجربه کردم ، علائم تسریع شد و ناامید شدم. کارسون در پست خود در فیس بوک ادامه داد: “پرزیدنت ترامپ وضعیت من را زیر نظر گرفت و مرا برای درمان با آنتی بادی مونوکلونال که قبلاً دریافت کرده بود مجاز دانست ، که من اطمینان دارم جان من را نجات داد.”

وزیر مسکن و شهرسازی ، بن کارسون ، برای شهادت دادن در برابر کمیته امور بانکی ، مسکن و امور شهری در واشنگتن دی سی ، ایالات متحده آمریکا ، 9 ژوئن 2020 ، آسترید ریکن / واشنگتن پست / استخر از طریق REUTERS وارد می شود.

وزیر مسکن و شهرسازی ، بن کارسون ، برای شهادت دادن در برابر کمیته امور بانکی ، مسکن و امور شهری در واشنگتن دی سی ، ایالات متحده آمریکا ، 9 ژوئن 2020 ، آسترید ریکن / واشنگتن پست / استخر از طریق REUTERS وارد می شود.

کارسون گفت: “رئیس جمهور ترامپ ، تیم پزشکی بزرگ کاخ سفید و پزشکان خارق العاده والتر رید توجه زیادی به سلامتی من دارند و من معتقدم که در حال حاضر از جنگل خارج شده ام.”

بر اساس یک پست فیس بوک ، کارسون خواستار اتحاد شد و امیدوار است که دیگر از دارو برای سیاست استفاده نشود. کارسون گفت که برای افراد مهم است که مانند او درمان ببینند ، که وی آن را “بهترین” خواند و معتقد بود که با آماده شدن این کار او را نجات داده است.

کارسون گفت: “تعدادی از درمان های امیدوار کننده وجود دارد که باید آزمایش ، تأیید و توزیع شود (زودتر از دیرتر) تا اقتصاد بتواند دوباره بازگشایی شود و همه ما بتوانیم به ظاهری عادی برگردیم.”

کارسون گفت مردم باید بدانند که در دسترس بودن واکسن در مردم به اقدامات قانونی احتیاج دارد و به آنها هشدار داده شده است بر اساس پست وی در فیس بوک ، “تلاش برای ایجاد هشدار با گفتن اینکه میانبرهای خطرناکی گرفته شده است فقط باعث تحریک ترس می شود.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir