بن کارسون در نبرد COVID-19 اعلام کرد “من معتقدم که من از جنگل خارج شده ام”


وزیر مسکن و شهرسازی بن کارسون روز جمعه در فیس بوک اعلام کرد که معتقد است او در جنگ علیه COVID-19 “خارج از جنگل” است.

“از همه شما برای حمایت و دعای شما به عنوان آب نبات متشکرم [Carson] کارسون نوشت: و من با COVID-19 جنگیدم. کارسون گفت که او “بسیار بیمار” است و در ابتدا پس از معالجه با Oleander 4X “بهبود چشمگیری” پیدا کرد.

کارسون گفت: “با این حال ، من چندین بیماری مشترک دارم و پس از مدت کوتاهی ، وقتی فقط ناراحتی خفیفی را تجربه کردم ، علائم تسریع شد و ناامید شدم.” (مرتبط: آزمایش بن کارسون برای ویروس کرونا مثبت است)

کارسون ، طبق پست خود در فیس بوک ، گفت: “پرزیدنت ترامپ وضعیت من را زیر نظر داشت و مرا برای درمان با آنتی بادی مونوکلونال که قبلاً دریافت کرده بود مجاز دانست ، که من اطمینان دارم جان من را نجات داد.”

کارسون ادامه داد: “پست فیس بوک خود ادامه داد:” رئیس جمهور ترامپ ، تیم پزشکی بزرگ کاخ سفید و پزشکان خارق العاده والتر رید توجه زیادی به سلامتی من دارند و من معتقدم که اکنون از جنگل خارج شده ام. “

آزمایش کارسون در اوایل نوامبر از نظر ویروس کرونا مثبت بود.

کارسون روز جمعه در پست فیس بوکی خود نوشت: “من امیدوارم که ما بتوانیم سیاست را با دارو متوقف کنیم و در عوض تلاش و حسن نیت خود را برای خیر همه ترکیب کنیم.” “اگرچه من از داشتن بهترین مراقبت های پزشکی در جهان خوشبخت هستم (و من متقاعد شده ام که این باعث نجات جان من شده است) ، ما باید در اولین فرصت دریافت درمان های مشابه و مراقبت از همه را در اولویت قرار دهیم.”

حتما بخوانید:
بایدن قول داده مالیاتها را در سطح اداری بوش افزایش دهد

کارسون ادامه داد: “تعدادی از درمان های امیدوار کننده وجود دارد که باید آزمایش شوند ، تأیید و توزیع شوند (زودتر از موعد دیگر) تا اقتصاد بتواند دوباره بازگشایی شود و همه ما بتوانیم به ظاهری عادی برگردیم.”

کارسون گفت مردم باید بدانند که بسیاری از مراحل قانونی قبل از آماده سازی واکسن ها برای عموم لازم است. کارسون هشدار داد که “تلاش برای ایجاد هشدار با گفتن اینکه میانبرهای خطرناکی گرفته شده است فقط باعث ایجاد ترس می شود.”

وزارت مسکن و شهرسازی بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید