[ad_1]

نبرد جنجالی میان سناتور جمهوری خواه دیوید پوردو و جان اوسوف نامزد حزب دموکرات با طرح دور دوم به پایان رسید.

سناتور فعلی جمهوری خواه نسبت به اوسوف – که قبلاً رقابت خود را برای انتخابات منطقه 6 کنگره در گرجستان در دور دوم مقابل کارن هندل جمهوری خواه از دست داده بود – برتری کمی داشت. Perdue با کمی بیش از 90،000 رأی با 99٪ آرا count شمارش شده ، تنها با دو دهم امتیاز به 50٪ کل آرا لازم نرسید. (مرتبط: وزیر امور خارجه گرجستان اعلام کرد “یک سرشماری انجام می شود”)

پردو که از سال 2015 این سمت را در اختیار دارد ، در نظرسنجی دانشگاه مونموث تنها یک هفته قبل از روز انتخابات عقب است. به نظر می رسد که او عقب نشینی کرده و در نظرسنجی WSB-TV / Landmark Communications که دوشنبه برنده شد ، دو امتیاز پیش افتاد.

این دو نامزد چندین بار با خار تجارت کردند که در نهایت منجر به لغو آخرین بحث آنها شد. در عوض ، پردو تصمیم گرفت تا با رئیس جمهور دونالد ترامپ در کارزار انتخاباتی شرکت کند.

سخنگوی پردو با صدور بیانیه ای در مورد تصمیم خود مبنی بر کنار گذاشتن از بحث نهایی ، گفت: “هر چقدر بحث بعدی فوق العاده به نظر برسد ، با گوش دادن به دروغ جان اوسوف به مردم جورجیا ، سناتور پردو در بحث WSB-TV شرکت نخواهد کرد ، اما در عوض به چهل و پنجمین رئیس جمهور دونالد ج. بپیوندید ترامپ برای یک راهپیمایی عظیم “خروج از رای” در شمال غربی جورجیا. “

پوردو ادعا می کند که اسف از چین سود برده است و توسط اهداکنندگان خارج از کشور که یک برنامه سوسیالیستی را دنبال می کنند بودجه تأمین می شود. به نوبه خود ، اوسوف Perdue را به فساد متهم كرد و او را به “بيماري گسترده و تباهي اقتصادي” متهم كرد.

به دلیل استعفای سناتور سابق جانی آیزاکسون به دلایل بهداشتی در سال 2019 ، انتخابات ویژه علاوه بر رقابت Perdue ، جورجیا را به تنها کشور در این کشور تبدیل می کند که هر دو کرسی در سنای آمریکا را دارد – هر دو به دور دوم می روند ، که برای تاریخ بعدی برنامه ریزی شده است.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر