بزرگترین اتحادیه معلمان آمریکا


در طی همه گیری ، اتحادیه های صنفی معلمان به آنلاین نگه داشتن مدارس آمریکا کمک کردند. اما برخی از آنها مواضع آغازین خود را افزایش داده اند تا مجموعه ای از الزامات عدالت اجتماعی را شامل شوند.

تعدادی از خواسته های اتحادیه های معلمان در ماه جولای برای بازگشایی ایمن مدارس در میان بیماری همه گیر توسط وال استریت ژورنال به عنوان “باج خواهی سیاسی” مورد انتقاد قرار گرفته است. این شورا استدلال کرد که اتحادیه ها از یک بحران بهداشتی برای تبلیغ برنامه های ایدئولوژیک خود و حذف رقابت از مدارس منشور سو advantage استفاده می کنند.

“برای اکثر آمریکایی ها ، ویروس کرونا یک آفت است. هیئت مدیره نوشت: اما اتحادیه های معلمان فکر می کنند که این نیز فرصتی است – برای گرفتن پول بیشتر از مودیان و از بین بردن رقابت مدارس خصوصی و دولتی خارج از تجارت “اتحادیه ها به جای تلاش برای افتتاح ایمن مدارس ، اولتیماتوم صادر می كنند و اعتصاب های تهدیدآمیز را انجام می دهند تا لیست خواسته های ایدئولوژیك خود را بدست آورند.”

وال استریت ژورنال افزود: “اگر در اینجا یک پوشش نقره ای وجود دارد ، این بدان معنی است که آمریکایی ها با ماهیت واقعی و خودخواهانه اتحادیه های مدرسان معلمان آشنا می شوند.” (مرتبط: فرزندان ما گروگان هستند – چگونه اتحادیه های معلمان از ویروس کرونا استفاده می کنند تا جیب خود را مرتب کنند)

پیش از افتتاح مدارس ، رندی وینگارتن ، رئیس فدراسیون معلمان آمریکا ، گفت كه وقتی صحبت از امنیت دانش آموزان و معلمان است ، هیچ اقدامی “خارج از میز” نیست. رئیس انجمن ملی مربیان ، لیلی اسکلسن گارسیا ، رویکرد وینگارتن را تقویت کرد.

گارسیا گفت: “هیچ کس بیشتر از معلمان نمی خواهد دانش آموزان را در کلاس ببیند ، اما وقتی صحبت از امنیت آنها می شود ، ما آماده نیستیم که هیچ گزینه ای را از روی میز برداریم.”

مطالعات نشان می دهد که مدارس فوق العاده توزیع کننده ترسناکی نیستند و آزمایشات مثبت COVID-19 در آنجا معمولاً شیوع بیماری در جامعه اطراف را نشان می دهد. مطالعه ای که توسط اقتصاددان دانشگاه براون امیلی اوستر در ماه سپتامبر انجام شد ، داده های مدارس 47 کشور را تجزیه و تحلیل کرد. از بین بیش از 200000 دانش آموز مورد آزمایش و 63000 کارمند ، این مطالعه نشان داد که میزان آلودگی در بین کارکنان 0.24٪ و 0.13٪ در بین دانشجویان است.

حتما بخوانید:
کلش رویال، یک بازی کارتی آنلاین است

USA Today در اواسط ماه نوامبر گزارش داد که 40 درصد از دانشجویان آمریکایی کلاسها را بصورت آنلاین می گذرانند.

روزنامه دیلی وایر گزارش داد ، معلمان متحد لس آنجلس (UTLA) لیستی از الزامات را در یک نامه سیاست ژوئیه برای افتتاح ایمن مدارس در لس آنجلس تهیه کرده است. این لیست شامل درخواست کمک محلی برای آزادسازی کلانتری و همچنین تلاش برای تعطیلی مدارس منشور – رقابت آنها بود. این اتحادیه استدلال می کند که خشونت پلیس “عامل اصلی مرگ و آسیب برای سیاه پوستان است و یک مسئله جدی بهداشت عمومی و اخلاق است.” این روزنامه از مقامات محلی خواست “مبلغ نجومی اختصاص یافته به پلیس را به آموزش و سایر نیازهای اساسی مانند مسکن و بهداشت عمومی هدایت کنند”.

طبق اتحادیه 35 عضو ، مدارس منشور “منابع را از مدارس منطقه تخلیه می کنند”. به گزارش روزنامه دیلی وایر ، سیاست نامه اتحادیه همچنین از طرح مدیکر برای همه حمایت می کند.

طبق وال استریت ژورنال ، UTLA همچنین به توافق نامه ای مبنی بر ممنوعیت آموزش مستقیم و مستقیم مدارس دست یافته است ، که شامل مقرره ای است که معلمان نباید بیش از چهار ساعت در روز کار کنند.

سسیلی میارت-کروز ، رئیس UTLA ، به دیلی وایر گفت: “زمان آن رسیده است که در برابر برنامه ضد علمی خطرناک ترامپ موضع گیری کنیم ، که زندگی اعضای ما ، دانشجویان و خانواده های ما را به خطر می اندازد.” “حتی قبل از جهش در عفونت ها و صحبت های بی پروای ترامپ ، با آغاز سال در پردیس های مدارس مشکلات جدی وجود داشت.”

سایر کشورها و شهرک ها به دلیل افزایش جدید موارد COVID-19 اخیراً مناطق مدارس خود را تعطیل کرده اند. نیویورک ، با وجود حفظ میزان عفونت زیر 1٪ ، در 19 نوامبر مدارس خود را تعطیل کرد. اندی بشیر ، فرماندار دموکرات کنتاکی ، این روند را دنبال کرد و در 23 نوامبر مدارس را تعطیل کرد.

CBS گزارش داد ، قبل از همه گیری در اکتبر 2019 ، 25000 عضو اتحادیه معلمان شیکاگو بر اساس یک برنامه گسترده عدالت اجتماعی اعتصاب کردند. این اعتصاب بزرگترین اعتصاب در 25 سال گذشته بود. بر اساس گزارش CBS ، هدف اصلی کاهش اندازه کلاس بود که ممکن است از 30 یا 40 دانش آموز فراتر رود.

حتما بخوانید:
"این مرا بیمار می کند": گرگ گاتفلد جایزه امی اندرو کوومو را منفجر می کند ، در حالی که ترامپ به جای آن "دشمنی" می کند

در پایان ، اتحادیه به توافق رسید که شهر را برای مدت قرارداد 5 ساله 16 درصد افزایش دهد. CBS گزارش داد ، معلمان شیکاگو با متوسط ​​حقوق سالانه نزدیک به 76000 دلار در میان پردرآمدترین ها در ایالات متحده هستند.

وکس گزارش داد ، استادیارها و سایر کارمندان با حقوق کمتر در شیکاگو 40 درصد حقوق دریافت می کنند. معلمان از شهر خواستند مسکن ارزان قیمت را گسترش دهد ، اما این درخواست در معامله نهایی لحاظ نشده است.

فردریک ام. هس ، مدیر تحقیقات سیاست آموزشی در موسسه شرکت های آمریکایی ، می گوید اتحادیه های صنفی معلمان قبل از ترامپ روی طناب بودند. هنوز هم ، “بوگی” ترامپ هدف آنها را فعال می کند. هس نوشت ، اما پس از استعفا از ترامپ ، لیست خواسته های سیاسی اتحادیه های معلمان خودخواهانه و بدون نیاز به دانش آموزان به نظر می رسد.

هس نوشت: “در چند سال گذشته ، اوضاع به اتحادیه ها تبدیل شده است – آنها اعضای خود را به عنوان خارجی غیرقابل پسند قرار داده اند ، در حالی که با یک موج مترقی علیه ترامپ بسیار تأثیرگذار بودند.”

“اگر بایدن نقاب خود را بپوشد و اصرار بیشتری در تأمین بودجه برای مدارس داشته باشد ، اتحادیه ها دیگر نمی توانند اصرار داشته باشند كه بازگشایی مدرسه فقط بازگشت هیجان انگیز به تجارت است. بی میلی معلمان برای بازگشت به مدرسه کمتر مسئولیت پذیر و علاقه مندتر به نظر می رسد ، “هس ادامه داد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید