بررسی واقعیت: نه ، این ویدیو جو بایدن را که مانیتور مچ پا بر تن دارد نشان نمی دهد


ویدئویی که در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده حاکی از آن است که جو بایدن رئیس جمهور منتخب مانیتور مچ پا را به تن دارد.

جمله: نادرست

این ویدئو نشان می دهد که بایدن پس از شکستگی در موی پای راست خود ، یک کفش راه رفتن و نه مانیتور مچ پا را پوشیده است.

تأیید حقایق:

عنوان این ویدئو که بیش از 2900 بار به اشتراک گذاشته شده است ، سعی می کند پیشنهاد کند که بایدن مانیتور مچ پا پای راست خود را پوشیده است و می گوید: # AnkleMonitor. ” قاب های C-SPAN به نظر می رسد که در تاریخ 1 دسامبر از ویلمینگتون ، دلاور می آید. (مرتبط: نه ، الن دی جنرس به دلیل قاچاق کودک در حصر خانگی نیست)

C-SPAN توییت فیلم از اول دسامبر با عنوان ، “کفش راه رفتن رئیس جمهور منتخب @ JoBiden.” به گفته نیویورک تایمز ، بایدن باید کفش راه رفتن بپوشد ، زیرا اخیراً هنگام بازی با سگش از ناحیه پای راست شکستگی دیده است. . در بیانیه ای ، دکتر کوین اوکانر ، پزشک عمومی بایدن ، گفت که رئیس جمهور منتخب احتمالاً باید “برای چند هفته” از کفش راه رفتن استفاده کند.

به گزارش CBS News ، اوکانر در بیانیه ای گفت: “در اشعه ایکس اولیه شکستگی واضحی مشاهده نشد ، اما معاینه بالینی وی تصویربرداری دقیق تری را تضمین کرد.” که در وسط پا قرار دارند. پیش بینی می شود که وی احتمالاً برای چند هفته به کفش پیاده روی احتیاج داشته باشد. “

نیوزویک گزارش داد ، طرفداران تئوری توطئه QAnon این ادعای دروغین مبنی بر پوشیدن مانیتور مچ پا توسط بایدن را منتشر می کنند. پیش از این “بررسی واقعیت” پست های رسانه های اجتماعی را که ادعا می شود هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه پیشین با مانیتور مچ پا تصویر شده و قرار بود تام هنکس پس از دستگیری به دلیل پدوفیلی در استرالیا یکی از آنها را بپوشد ، از بین برد. .

حتما بخوانید:
دانلود قسمت 4 فصل 7 فینال جوکر
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید