بررسی واقعیت: آیا CDC در این سند تشخیص داده است که “بدون COVID-19″؟


تصویری که در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده ادعا می کند که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) در یک سند خاص تصدیق کرده اند که “هیچ COVID-19 وجود ندارد”.

جمله: نادرست

CDC در این سند تصدیق نکرد که “هیچ کوید -19 وجود ندارد”. این ادعا ناشی از سوp تفسیر سندی است که توضیح دهنده روند CDC شامل RNA رونویسی شده در آزمایش تشخیصی COVID-19 آن است.

تأیید حقایق:

به نظر می رسد تصویری که به اشتراک گذاشته می شود مقاله ای است که در ماهنامه The Light مستقر در انگلستان منتشر شده است و از خود به عنوان “روزنامه” یاد می کند. (مرتبط: داده های صدور CDC که ماسک های صورت را نشان می دهد COVID-19 را “جمع آوری می کند؟”)

مقاله Light ادعا می کند که CDC در سندی در ماه ژوئیه – “CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCov) پنل تشخیصی RT-PCR در زمان واقعی” اذعان می کند – ویروس کرونا جدید که باعث COVID-19 می شود وجود ندارد. به عنوان اثبات این ادعا ، این مقاله به جمله ای در صفحه 39 سند CDC استناد می کند ، که می گوید: “از آنجا که در حال حاضر هیچ جدا شده ویروسی کمی از 2019-nCoV در دسترس نیست ، روش های طراحی شده برای شناسایی RNA 2019 مورد آزمایش قرار گرفتند. nCoV با ذخایر مشخص RNA رونویسی شده در طول آزمایشگاه. “

سند CDC سو mis تعبیر شده است. بخش ذکر شده در مقاله The Light “توصیف آنچه برای تعیین حداقل مقدار ماده ژنتیکی ویروسی که تجزیه و تحلیل RT-PCR می تواند تشخیص دهد” در آزمایش تشخیصی CDC COVID-19 CDC ، دکتر تاشخان سیلوا ، استاد ارشد بالینی بیماری های عفونی در دانشگاه شفیلد ، در نامه ای به بنیاد Daily Caller News گفت. دی سیلوا توضیح داد که CDC برای انجام این کار RNA “رونویسی شده” را به عنوان یک کنترل مثبت استفاده می کند – این بدان معنی است که آنها از مواد ژنتیکی مصنوعی یکسان با حامل ویروس استفاده کرده اند. “

حتما بخوانید:
بررسی کاربرد نبشی در صنایع

د سیلوا گفت: “برای محاسبه حد تشخیص تجزیه و تحلیل RT-PCR ، شما باید مقدار مشخصی ویروس داشته باشید تا مواد ژنتیکی (RNA) را از آن استخراج کنید یا به جای آن مقدار مشخصی از RNA مشابه با حامل ویروس داشته باشید.” DCNF در ایمیل. “دلیل احتمالی استفاده از RNA رونویسی این خواهد بود که بسیاری از ذخایر ویروسی استاندارد و کمی در زمان ایجاد برای استخراج RNA ویروسی از آن موجود نیست.”

یاسمین رید ، یک متخصص توضیح داد: “CDC آزمایش تشخیصی خود را برای SARS-CoV-2 ، ویروسی که باعث COVID-19 می شود ، ایجاد کرده است ، قبل از اینکه ویروس زنده یا هر نمونه از بیماران تایید شده با COVID-19 برای CDC در دسترس باشد.” در امور عمومی CDC در یک ایمیل به DCNF. “CDC بدون استفاده از ویروس زنده یا نمونه های بیمار از آزمایشی تهیه شده است که از اطلاعات توالی ژنومی تهیه شده است. CDC تا 18 ژانویه 2020 از این آزمون بر روی نمونه های افراد مشکوک به COVID-19 استفاده می کند. “

وی همچنین خاطرنشان کرد: “دستورالعمل FDA برای استفاده بیان می کند که این آزمایش بر اساس اطلاعات توالی ژنومی که قبل از دستیابی CDC به ویروس زنده در دسترس بود ، تهیه شده است.” (مرتبط: جوی رید از MSNBC ادعا می کند Moderna And Pfizer “در عملیات Warp Speed ​​نقش ندارد”)

سابقه “فرهنگ ویروس SARS-CoV-2 در CDC” در وب سایت CDC موجود است. CDC از “نمونه تنفسی اولین مورد تایید شده COVID-19 در ایالات متحده برای کشت (یا پرورش) ویروس SARS-CoV-2 در 22 ژانویه 2020” استفاده کرد و اکنون “به طور معمول SARS-CoV-2 را از نمونه های بیمار رشد می دهد ، پس از تأیید آلودگی به SARS-CoV-2 “برای استفاده ، از جمله” توسعه آزمایشات اضافی برای SARS-CoV-2 ، آزمایش داروها برای درمان یا جلوگیری از عفونت با ویروس عامل COVID-19 و توسعه از واکسن ، “به گفته رید.

حتما بخوانید:
اما اگر افشای قرارداد سرخابی/گاربانزاده: شفافیت استقلال و پرسپولیس تدریجی باشد چه می شود؟

دی سیلوا گفت: “استفاده از RNA رونویسی شده به جای RNA استخراج شده از ذخیره ویروسی کمی ، هیچ دلیلی برای زیر سوال بردن وجود SARS-CoV-2 نیست.” “در حال حاضر صدها منبع کشت SARS-CoV-2 در آزمایشگاه های سراسر جهان وجود دارد.”

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً تماس بگیرید [email protected].


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید