بررسی واقعیت: آیا هیچ پوشش رسانه ای در مورد عملکرد متوسط ​​صنعتی داو جونز در 16 نوامبر وجود ندارد؟

[ad_1]

پستی که در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده ادعا می کند هیچ رسانه بزرگی متوسط ​​صنعتی داو جونز را پوشش نداد و در 16 نوامبر به “بالاترین روز تاریخ” رسید.

جمله: نادرست

رسانه هایی مانند CNN ، ABC News ، CNBC و CBS News عملکرد داو را در 16 نوامبر پوشش دادند.

تأیید حقایق:

پس از اعلام شرکت داروسازی Moderna برای واکسن COVID-19 94.5 درصدی در جلوگیری از عفونت ویروس کرونا ، دو شاخص اصلی سهام ایالات متحده ، Dow و S&P 500 در بالاترین رکورد بسته شدند. رویترز به گزارش نیویورک تایمز ، داو حدود 471 امتیاز کسب کرده است.

یک پست در 17 نوامبر در فیس بوک ادعا کرد که رسانه های جمعی گزارش روز قبل داو را گزارش نکردند ، و در بخشی از آن گفت: “عجیب … پس DOW آن را زد (sic) دیروز بالاترین روز در تاریخ است و هیچ MSM آن را گزارش نکرده است. “

بسیاری از رسانه های مهم در تاریخ 16 نوامبر گزارش هایی را در بورس منتشر کردند. به عنوان مثال ، CNN مقاله ای تحت عنوان “Dow و S&P 500 پس از م Modernدرنا گفتند كه واکسن 94.5٪ م effectiveثر است” به بالاترین رکورد رسیدند. ABC News همچنین گزارش داد که اعداد رکورد زده شده است:

پس از اعلام موفقیت مدرن در واکسن COVID-19 ، CNBC ، CBS News و Fox Business نیز گزارش های مشابهی در مورد عملکرد داو منتشر کردند. (مرتبط: آیا فیس بوک عنوان “رئیس جمهور” را از صفحه دونالد ترامپ حذف کرد؟)

آسوشیتدپرس گزارش داد که داو در روز سه شنبه با رشد چشمگیری روبرو شد و برای اولین بار در بالاتر از 30000 واحد به نقطه عطفی رسید. CNBC گزارش داد که این افزایش در میان خوش بینی در مورد کاندیداهای واکسن ویروس کرونا رخ می دهد و گزارش شده است که رئیس جمهور منتخب جو بایدن در ماه ژانویه جانت یلن رئیس پیشین ذخیره فدرال را به عنوان رئیس خزانه داری معرفی خواهد کرد.

بایدن برنده پیش بینی شده انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در 7 نوامبر شد. به گزارش CBS News ، اداره خدمات عمومی اخیراً به بایدن خبر داد كه آماده است رسماً روند انتقال را آغاز كند.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes