بررسی واقعیت: آیا مبارزات انتخاباتی ترامپ ایمیلی با پیشنهاد بلیط به “کشف در باغ گل رز تاریخی” در ازای کمک مالی ارسال کرد؟


تصور می شود تصویری که در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده است ، ایمیلی را از مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ به طرفداران حامی بلیط “مراسم تحلیف رئیس جمهور ترامپ در باغ گل رز تاریخی” در ازای کمک های 50 دلار یا بیشتر نشان می دهد.

فیس بوک / عکس صفحه

جمله: نادرست

هیچ سابقه ای از ارسال چنین ایمیل به کارزار انتخاباتی ترامپ وجود ندارد. یک مقام مبارزات انتخاباتی ترامپ تایید کرد که این کار ساختگی است.

تأیید حقایق:

این تصویر نشان می دهد که به نظر می رسد ایمیل 22 نوامبر است که توسط ستاد انتخاباتی ترامپ ارسال شده است. این ایمیل ادعا شده در بالای صفحه دارای آرم ترامپ-پنس 2020 است و حاوی پیامی است که می گوید: “تمام کمک های مالی 50 دلار یا بیشتر شامل دو بلیط برای مراسم تحلیف رئیس جمهور ترامپ در باغ گل رز تاریخی است.”

با این حال ، به نظر می رسد ایمیل کلاهبرداری است. بنیاد Daily Caller News چیزی شبیه عکس ایمیل در بایگانی ایمیل های سیاسی مربوط به کارزار انتخاباتی ترامپ پیدا نکرد. مراسم تحلیف رئیس جمهور معمولاً در مقابل ساختمان Capitol ایالات متحده برگزار می شود ، نه باغ گل رز کاخ سفید ، که سو the ظن به ایمیل را بیشتر می کند.

چنین ایمیل جمع آوری کمک مالی به احتمال زیاد پوشش رسانه ای را به خود جلب می کند ، اما هیچ گزارشی خبری درستی از صحت ایمیل ادعا شده یافت نشد. یک مقام مبارزات انتخاباتی ترامپ در نامه ای به DCNF جعلی بودن این ایمیل را تأیید کرد. (مرتبط: آیا طرفداران کمپین ایمیل از طرف ترامپ می خواستند کمکهای مالی “برای کمک به او برای بهبودی” از COVID-19 انجام شود؟)

حتما بخوانید:
خرید لوازم آرایشی اورجینال

رئیس جمهور منتخب جو بایدن برنده مورد انتظار انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در 7 نوامبر شد. آسوشیتدپرس گزارش داد که اداره خدمات عمومی به بایدن روز دوشنبه چراغ سبز نشان داد تا مراحل انتقال را قبل از تحلیف وی در ژانویه 2021 رسماً آغاز کند.

این اولین بار نیست که یک ایمیل جعلی منتسب به کارزار انتخاباتی ترامپ در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. واقعیت خود را بررسی کنید قبلاً یک ایمیل جعلی جمع آوری کمک مالی از مبارزات انتخاباتی ترامپ مبنی بر درخواست کمک برای کمک به رئیس جمهور برای بهبودی از بیماری COVID-19 ، نادرست بود.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً تماس بگیرید [email protected].


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید