بررسی واقعیت: آیا فیس بوک عنوان “رئیس جمهور منتخب” را از صفحه جو بایدن حذف کرد؟


پستی که در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده ادعا می کند که فیس بوک عنوان صفحه رئیس جمهور منتخب جو بایدن را از “رئیس جمهور منتخب” به “سیاستمدار” تغییر داده است.

جمله: نادرست

نسخه های بایگانی شده صفحه بایدن نشان می دهد که فیس بوک تغییر نام داده است. سرپرستان صفحه چنین برچسب هایی را انتخاب می کنند.

تأیید حقایق:

پست 22 نوامبر ادعا می کند که فیس بوک عنوان “رئیس جمهور منتخب” را از صفحه بایدن حذف کرده و عنوان “سیاستمدار” را به عنوان خبر فوری جایگزین آن کرده است. این همچنین شامل یک نسخه برش خورده از عکس گتی ایماژ است ، که در آن بایدن در آگوست 2019 در کارولینای جنوبی در یک تالار شهر صحبت می کند.

نسخه های بایگانی شده صفحه فیدبک بایدن در Wayback Machine نشان می دهد که عنوان وی برای مدتی “سیاستمدار” بوده است. تعریف “سیاستمدار” در وب سایت بایدن در تاریخ 7 نوامبر ، روزی که وی به عنوان برنده پیش بینی شده انتخابات ریاست جمهوری شناخته شد ، ظاهر شد. همین عنوان را می توان در روزهایی مانند 8 ، 14 ، 17 ، 21 و 22 نوامبر و همچنین در 11 آگوست مشاهده کرد.

واقعیت خود را بررسی کنید همچنین هیچ رسانه ملی یا محلی گزارش نکرده است که فیس بوک عنوان بایدن را در سیستم عامل تغییر داده است. اندی استون، سخنگوی فیس بوک قبلاً در یک ایمیل به منظور تأیید واقعیت شما در انتخاب اینگونه تعیین ها توسط سرپرست صفحه ذکر شده است. (مرتبط: آیا جورج سوروس به دلیل “دخالت در انتخابات” در فیلادلفیا دستگیر شد؟)

حتما بخوانید:
گزارش: زنانی که در ICE Facility ادعای سو abuse استفاده می کنند ، اخراج نخواهند شد

این اولین بار نیست که کاربران شبکه های اجتماعی ادعا می کنند فیس بوک در حال تغییر عنوان صفحه یک سیاستمدار است. هفته گذشته ، کاربران فیس بوک به اشتباه گفتند که این شرکت رسانه های اجتماعی عنوان صفحه رئیس جمهور دونالد ترامپ را از “رئیس جمهور” به “نامزد سیاسی” تغییر داده است.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید