بررسی واقعیت: آیا دونالد ترامپ توئیت کرد که اگر جو بایدن برنده شود “کشور را ترک خواهد کرد”؟


تصور می شود تصویری که در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده است ، توئیتی از رئیس جمهور دونالد ترامپ را نشان می دهد که می گوید: “اگر بایدن به طریقی موفق به پیروزی در این انتخابات شود ، دیگر من را نمی بینید ، من فقط کشور را ترک می کنم!”

جمله: نادرست

در حالی که به نظر می رسد ترامپ در مورد ترک کشور شوخی کرده است ، اما در صورت پیروزی بایدن ، هیچ مدرکی از ارسال یا حذف این توییت از سوی ترامپ وجود ندارد.

تأیید حقایق:

این تصویر چیزی شبیه یک توییت روی صفحه از حساب توییتر ترامپ را نشان می دهد که می گوید: “اگر بایدن به طریقی موفق به پیروزی در این انتخابات شود ، دیگر من را نخواهید دید ، من فقط کشور را ترک می کنم!”

در زیرنویس آمده است: “او برنده شد ، پس چه چیزی شما را برای ترک این همه مدت زمان لازم می برد؟” (“گم شو و هرگز ترامپ را برنگرد!”)

با این حال ، این توییت ساختگی بود. او به نظر بازرسان ترامپ نمی رسد حساب های توییترrealDonaldTrump و POTUS – و نه در بایگانی ProPublica توییت های حذف شده خود. صفحه نمایش توئیت ادعا شده زمان ارسال توئیت یا تعداد پسندیدن ها ، بازتوییت ها و نظرات را نشان نمی دهد ، که این امر صحت آن را بیشتر زیر سوال می برد.

به گزارش بیزینس اینسایدر ، هرچند هیچ مدرکی مبنی بر نوشتن پیام ترامپ در توییتر وجود ندارد ، اما به نظر می رسد اگر بیدن در انتخابات در مبارزات انتخاباتی اکتبر در جورجیا پیروز شود ، با ترک کشور شوخی می کند.

حتما بخوانید:
گشایش سیستم دولت سنج برای افزایش شفافیت در پیشنهادات دولت / اتحادیه کارکنان برای اصلاح دستمزد

ترامپ به مردم گفت: “دویدن در برابر بدترین کاندیدای تاریخ سیاست های ریاست جمهوری فشار بر من است”. آیا می توانید تصور کنید که اگر ضرر کنم؟ من تمام عمرم چه خواهم کرد؟ من خواهم گفت “من به بدترین نامزد تاریخ سیاست باختم.” احساس خوبی نخواهم داشت شاید مجبور باشم کشور را ترک کنم؟ نمی دانم.”

بایدن به عنوان برنده پیش بینی شده انتخابات ریاست جمهوری 2020 در 7 نوامبر اعلام شد. به گزارش CBS News ، دولت خدمات عمومی اخیراً به تیم بایدن اعلام کرده آماده است تا روند انتقال را به طور رسمی آغاز کند.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً تماس بگیرید [email protected].
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید